2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme dranken
Beschreibung: Deze aanbestedingsprocedure heeft betrekking op de Europese Openbare aanbesteding Warme dranken voor Stichting NHL Stenden Hogeschool (hierna te noemen NHL Stenden) en NHL Stenden Hospitality Group (hierna te noemen NHG). Perceel 1: NHL Stenden (automaten en ingrediënten) Perceel 2: NHG (ingrediënten) Perceel 1 in 2025 circa 710.000 koffieproducten getapt en circa 450.000 maal heet water. Het huidige totaal ingezette automaten is 92 stuks over alle locaties. Perceel 2, het aantal afnames is niet inzichtelijk
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stichting NHL Stenden Hogeschool
Beschreibung: Dit perceel heeft betrekking op de Europese Openbare aanbesteding Warme dranken voor Stichting NHL Stenden Hogeschool (hierna te noemen NHL Stenden) Perceel 1: NHL Stenden (automaten en ingrediënten) Perceel 1 in 2025 circa 710.000 koffieproducten getapt en circa 450.000 maal heet water. Het huidige totaal ingezette automaten is 92 stuks over alle locaties.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: NHL Stenden Hospitality Group
Beschreibung: Dit perceel heeft betrekking op de Europese Openbare aanbesteding Warme dranken voor NHL Stenden Hospitality Group (hierna te noemen NHG). Perceel 2: NHG (ingrediënten) - De aanbestedende dienst zal dit perceel niet gunnen. Eventuele inschrijvingen worden niet beoordeeld. Perceel 2, het aantal afnames is niet inzichtelijk
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte