See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przetworzenie odpadów komunalnych z podziałem na części i opcją”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przetworzenie odpadów komunalnych z podziałem na części i opcją.Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia , w tym określenie terminu jego realizacji , zawarte są w Częśći II SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. Część I -przetworzenie odpadów o kodzie 20 03 01, Część II - przetworzenie odpadów o kodzie 15 01 06, Część III- przetworzenie odpadów o kodzie 20 02 01, Część IV - przetworzenie odpadów o kodzie 20 03 07, Część V - przetworzenie odpadów o kodach 17 09 04, 17 01 07, 17 01 01, Część VI - przetworzenie odpadów o kodzie 20 03 99, Część VII - przetworzenie odpadów o kodzie 20 02 03, Część VIII - przetworzenie odpadów o kodzie 20 01 11, Część IX - przetworzenie odpadów o kodzie 16 01 03.
Vorherige Bekanntmachung: 62100-2026
Interne Kennung: ZZP.271.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01.
Beschreibung: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01.
Interne Kennung: ZZP.271.3.2025/1
Menge: 1 880 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji na następujących zasadach. Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju( frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesiący od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji została wskazana w SWZ.Dla części I - 375 000,00 zł.
Los: LOT-0002
Titel: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 15 01 06
Beschreibung: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 15 01 06
Interne Kennung: ZZP.271.3.2025/2
Menge: 270 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji na następujących zasadach. Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju( frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesiący od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji została wskazana w SWZ.Dla części II - 50 000,00 zł.
Los: LOT-0003
Titel: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 02 01
Beschreibung: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 02 01
Interne Kennung: ZZP.271.3.2025/3
Menge: 520 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji na następujących zasadach. Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju( frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesiący od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji została wskazana w SWZ.Dla części III - 70 000,00 zł.
Los: LOT-0004
Titel: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 07
Beschreibung: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 07
Interne Kennung: ZZP.271.3.2025/4
Menge: 300 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji na następujących zasadach. Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju( frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesiący od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji została wskazana w SWZ.Dla części IV- 80 000,00 zł.( pakiet I), 180 000,00 zł ( pakiet II).
Los: LOT-0005
Titel: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 17 09 04, 17 01 07, 17 01 01.
Beschreibung: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 17 09 04, 17 01 07, 17 01 01.
Interne Kennung: ZZP.271.3.2025/5
Menge: 435 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji na następujących zasadach. Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju( frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesiący od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji została wskazana w SWZ.Dla części V- 88 000,00 zł.( pakiet I), 200 000,00 zł ( pakiet II).
Los: LOT-0006
Titel: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 99
Beschreibung: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 99
Interne Kennung: ZZP.271.3.2025/6
Menge: 50 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji na następujących zasadach. Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju( frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesiący od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji została wskazana w SWZ.Dla części VI- 4500,00 zł.( pakiet I), 87 000,00 zł ( pakiet II).
Los: LOT-0007
Titel: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 02 03
Beschreibung: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 02 03
Interne Kennung: ZZP.271.3.2025/7
Menge: 190 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji na następujących zasadach. Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju( frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesiący od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji została wskazana w SWZ.Dla części VII- 28000,00 zł.( pakiet I), 75 000,00 zł ( pakiet II).
Los: LOT-0008
Titel: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 11
Beschreibung: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 11
Interne Kennung: ZZP.271.3.2025/8
Menge: 55 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji na następujących zasadach. Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju( frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesiący od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji została wskazana w SWZ.Dla części VIII- 15 000,00 zł
Los: LOT-0009
Titel: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 16 01 03
Beschreibung: Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 16 01 03
Interne Kennung: ZZP.271.3.2025/9
Menge: 30 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji na następujących zasadach. Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju( frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesiący od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji została wskazana w SWZ.Dla części IX- 2600,00 zł