See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego w ramach zadania - "Poprawa jakości i dostępności leczenia kardiologicznego oraz komfortu pacjentów i personelu poprzez optymalizację diagnostyki i leczenia w wyniku doposażenia w nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną SPZOZ w Lubaczowie". Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia niezbędnego do sprawowania opieki kardiologicznej w ramach zadania "Poprawa jakości i dostępności leczenia kardiologicznego oraz komfortu pacjentów i personelu poprzez optymalizację diagnostyki i leczenia w wyniku doposażenia w nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną SPZOZ w Lubaczowie" z podziałem na 14 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 3 do swz- Opis przedmiotu zamówienia- Zestawienie granicznych parametrów techniczno- użytkowych.
Interne Kennung: ZP.261.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33182100 Defibrillator, 33194120 Infusionsbesteck, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33167000 OP-Beleuchtung, 33193120 Rollstühle, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa systemu holterowskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do rozbudowy systemu holterowskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - zestawienie granicznych parametrów- techniczno użytkowych
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0002
Titel: Łóżka szpitalne, szafki przyłóżkowe, wózki do przewożenia chorych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa łóżek szpitalnych, szafek przyłóżkowych, wózków do przewożenia chorych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - zestawienie granicznych parametrów- techniczno użytkowych
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Los: LOT-0003
Titel: Defibrylatory
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa defibrylatorów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia -zestawienie granicznych parametrów- techniczno użytkowych
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0004
Titel: Zestaw pomp infuzyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów pomp infuzyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - zestawienie granicznych parametrów- techniczno użytkowych.
Interne Kennung: Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0005
Titel: Aparaty EKG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatów EKG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - zestawienie granicznych parametrów- techniczno użytkowych.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Sprzęt medyczny nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznych ciśnieniomierzy, pomp żywieniowych, pulsoksymetrów, skanerów żył, spirometrów, ssaków elektrycznych,systemów ogrzewania pacjenta, wagi do ważenia pacjenta, mobilnych zestawów tlenowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry techniczne.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Sprzęt medyczny nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózka prysznicowo - toaletowego, wózkowanny (wózek transportowo-kąpielowy), elektrycznych kozetek rehabilitacyjnych, rolkowych przenośników pacjenta, stelaży do kroplówek, taboretów lekarskich, wózka zabiegowego, mobilnych parawanów dwuskrzydłowych, wózków reanimacyjnych, wózka do przenoszenia pacjenta. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - zestawienie granicznych parametrów- techniczno użytkowych
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Lampy zabiegowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa lamp zabiegowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia -zestawienie granicznych parametrów- techniczno użytkowych
Interne Kennung: Część nr 8
Haupteinstufung (cpv): 33167000 OP-Beleuchtung
Los: LOT-0009
Titel: Wózki do przewożenia chorych w pozycji siedzącej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózków do przewożenia chorych w pozycji siedzącej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - zestawienie granicznych parametrów- techniczno użytkowych
Interne Kennung: Część nr 9
Haupteinstufung (cpv): 33193120 Rollstühle
Los: LOT-0010
Titel: Zestaw do intubacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do intubacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia-zestawienie granicznych parametrów- techniczno użytkowych
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zestaw kardiomonitorów z centralą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kardiomonitorów z centralą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia-zestawienie granicznych parametrów- techniczno użytkowych
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Kardiomonitory na wózku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kardiomonitorów na wózku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia-zestawienie granicznych parametrów- techniczno użytkowych
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zestawy komputerowe,urządzenia wielofunkcyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów komputerowych,urządzeń wielofunkcyjnych.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia -zestawienie granicznych parametrów- techniczno użytkowych
Interne Kennung: Część nr 13
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Los: LOT-0014
Titel: Zestawy mebli
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów mebli. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia -zestawienie granicznych parametrów- techniczno użytkowych
Interne Kennung: Część nr 14
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel