2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przekształcenie analogowej mapy ewidencyjnej w skali 1:2000 do postaci obiektowej, polegającej na aktualizacji operatu ewidencji gruntów i budynków (EGiB) Obrębu: Stryszawa, w jednostce ewidencyjnej: Stryszawa
Beschreibung: Przekształcenie analogowej mapy ewidencyjnej w skali 1:2000 do postaci obiektowej, polegającej na aktualizacji operatu ewidencji gruntów i budynków (EGiB) Obrębu: Stryszawa, w jednostce ewidencyjnej: Stryszawa Zadanie realizowane w ramach: Projekt nr FEMP.01.07-IZ.00-0140/24, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet FEMP.01 Fundusze europejskie dla badań i rozwoju oraz przedsiębiorczości, Działanie FEMP.01.07 Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Wykonawca udzieli Zamawiającemu co najmniej 24 miesięcznej gwarancji i rękojmi na wykonany przedmiot umowy. Oferowany przez Wykonawcę okres gwarancji i rękojmi stanowi kryterium oceny ofert, o którym mowa w pkt 13.1 lit. b SWZ. Projektowane postanowienia umowy zawarte są w Załączniku Nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Warunkach Technicznych, które stanowią Załącznik nr 2 do SWZ. szczegółowe informacje w SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 61237-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Przekształcenie analogowej mapy ewidencyjnej w skali 1:2000 do postaci obiektowej, polegającej na aktualizacji operatu ewidencji gruntów i budynków (EGiB) Obrębu: Stryszawa, w jednostce ewidencyjnej: Stryszawa. Zadanie realizowane w ramach: Projekt nr FEMP.01.07-IZ.00-0140/24, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet FEMP.01 Fundusze europejskie dla badań i rozwoju oraz przedsiębiorczości, Działanie FEMP.01.07 Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Wykonawca udzieli Zamawiającemu co najmniej 24 miesięcznej gwarancji i rękojmi na wykonany przedmiot umowy. Oferowany przez Wykonawcę okres gwarancji i rękojmi stanowi kryterium oceny ofert, o którym mowa w pkt 13.1 lit. b SWZ Projektowane postanowienia umowy zawarte są w Załączniku Nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Warunkach Technicznych, które stanowią Załącznik nr 2 do SWZ. szczegółowe informacje w SWZ
Interne Kennung: WZ.272.1.2026.WG
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten