272437-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Sprzątanie budynków administracyjnych zajmowanych przez Urząd Miejski w Koninie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzątanie budynków administracyjnych zajmowanych przez Urząd Miejski w Koninie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie w czystości budynków administracyjnych zajmowanych przez Urząd Miejski w Koninie, w okresie od dnia zawarcia umowy (nie wcześniej niż od dnia 01.07.2026 r.) do dnia 30.06.2027 r., w szczególności w zakresie: 1. Sprzątania 10 budynków administracyjnych zajmowanych przez Urząd Miejski w Koninie, znajdujących się w lewobrzeżnej części miasta. 2. Sprzątania 3 budynków: 1 budynku administracyjnego zajmowanego przez Urząd Miejski w Koninie, Starostwo Powiatowe w Koninie - Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Koninie i Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla miasta Konina, znajdującego się w lewobrzeżnej części miasta oraz 1 budynku administracyjnego zajmowanego przez Urząd Miejski w Koninie i magazynu, znajdujących się w prawobrzeżnej części miasta.
Interne KennungWP.271.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSzczegółowe warunki zamówienia zostały określone w dokumentach zamówienia dostępnych pod linkiem https://konin.logintrade.net/zapytania_email,228566,6304ed36a3f0e85bcedbf73fdc2cb821.html
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I - Sprzątanie budynków administracyjnych zajmowanych przez Urząd Miejski w Koninie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzątanie 10 budynków administracyjnych zajmowanych przez Urząd Miejski w Koninie, znajdujących się w lewobrzeżnej części miasta.
Interne KennungWP.271.4.2026 Część I
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość rozszerzenia świadczenia i zmianę wynagrodzenia Wykonawcy za przedmiot zamówienia, w przypadku zwiększenia zapotrzebowania Zamawiającego na usługi sprzątania, w związku z prowadzoną działalnością lub innymi okolicznościami (np. reorganizacją) powodującymi, iż wskazana przez Zamawiającego w ramach zamówienia podstawowego ilość lub zakres usług okażą się niewystarczające w okresie umownym. W takim przypadku Zamawiający będzie korzystał z prawa opcji. Prawem opcji jest możliwość zwiększenia ilości lub zakresu usług na warunkach zawartej umowy o 5% w stosunku do zamówienia podstawowego (maksymalna wartość opcji). Usługi realizowane w ramach prawa opcji odbywać się będą na warunkach zawartej umowy, ponad ilość lub zakres usług określoną dla zamówienia podstawowego. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wielokrotnie w okresie realizacji umowy i w stosunku do różnych budynków objętych przedmiotem zamówienia aż do wyczerpania wielkości określonej jako maksymalna wartość opcji, łącznie w ramach całej umowy. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego jednostronnego, pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie.
LosLOT-0002
TitelCzęść II - Sprzątanie budynków administracyjnych zajmowanych przez Urząd Miejski w Koninie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzątanie 3 budynków: 1 budynku administracyjnego zajmowanego przez Urząd Miejski w Koninie, Starostwo Powiatowe w Koninie - Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Koninie i Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla miasta Konina, znajdującego się w lewobrzeżnej części miasta oraz 1 budynku administracyjnego zajmowanego przez Urząd Miejski w Koninie i magazynu, znajdujących się w prawobrzeżnej części miasta.
Interne KennungWP.271.4.2026 Część II