See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostaw urządzeń skanujących.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń skanujących, które spełniają minimalne parametry opisane w Załączniku nr 1 do Umowy – Opis przedmiotu zamówienia wraz z oprogramowaniem i wszystkimi przynależnościami niezbędnymi do umożliwienia pracy na stanowisku komputerowym, w szczególności z kablami przyłączeniowymi do sieci elektrycznej i logicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w szczególności wymagania jakościowe oraz warunki realizacji zamówienia podstawowego i zamówienia w ramach prawa opcji, został wskazany w SWZ i załącznikach do niego, w tym w Projekcie umowy oraz w załączniku nr 1 do Projektu umowy – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Interne Kennung: CUI-ZZ.3201.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa urządzeń skanujących
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń skanujących, które spełniają minimalne parametry opisane w Załączniku nr 1 do Umowy – Opis przedmiotu zamówienia wraz z oprogramowaniem i wszystkimi przynależnościami niezbędnymi do umożliwienia pracy na stanowisku komputerowym, w szczególności z kablami przyłączeniowymi do sieci elektrycznej i logicznej. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę a) w ramach zamówienia podstawowego: Dostawa skanerów: 30 szt. b) w ramach realizacji prawa opcji: W ramach realizacji prawa opcji, Zamawiający ma możliwość zamówienia dodatkowych sztuk, (każdej ilości sztuk) urządzeń skanujących wymienionych w literze a) z zastrzeżeniem, że łączna wartość zamówienia w ramach prawa opcji nie przekroczy wartości różnicy wynikającej z działania matematycznego: 490 000,00 zł brutto – (minus) wartość zamówienia podstawowego (cena oferty). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w szczególności wymagania jakościowe oraz warunki realizacji zamówienia podstawowego i zamówienia w ramach prawa opcji, został wskazany w załączniku do SWZ – Projekt umowy oraz w załączniku nr 1 do Projektu umowy – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp na zasadach i w okolicznościach określonych w projekcie umowy – załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie, że zamówienie określane jako „prawo opcji” jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem zamawiającego. Wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji uzależnione jest od faktycznych potrzeb zamawiającego i jego możliwości finansowych. Brak wykonania przedmiotu zamówienia w zakresie prawa opcji nie rodzi żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji prawa opcji, Zamawiający ma możliwość zamówienia dodatkowych sztuk, (każdej ilości sztuk) urządzeń skanujących wymienionych w literze a) tj. w zamówieniu podstawowym, z zastrzeżeniem, że łączna wartość zamówienia w ramach prawa opcji nie przekroczy wartości różnicy wynikającej z działania matematycznego: 490 000,00 zł brutto – (minus) wartość zamówienia podstawowego (cena oferty). Zamawiający zastrzega sobie, że zamówienie określane jako „prawo opcji” jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem zamawiającego. Wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji uzależnione jest od faktycznych potrzeb zamawiającego i jego możliwości finansowych.