27247-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, mieszanych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, w gminie Trzebiatów”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, mieszanych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, w gminie Trzebiatów”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na: odbiorze odpadów komunalnych, z terenu Gminy Trzebiatów, od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, mieszanych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, transporcie odpadów komunalnych odebranych z terenu Gminy Trzebiatów, odbiór i zagospodarowanie odpadów pochodzących z cmentarzy komunalnych w Trzebiatowie, Kłodkowie i Gosławiu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7.1, załącznik nr 7.2 oraz załącznik nr 7.3 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt. 138 ust. 4. ustawy Pzp: Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
5. Los
LosLOT-0001
Titel"Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: a) odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie gminy Trzebiatów, z podziałem na frakcje; b) odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości w części zamieszkałej, a w części niezamieszkałej, na terenie której powstają odpady komunalne na terenie gminy Trzebiatów, z podziałem na frakcje; c) odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe na terenie gminy Trzebiatów, z podziałem na frakcje; d) odbiór i transport odpadów komunalnych w ramach zbiórki objazdowej: zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble i inne odpady wielkogabarytowe, opony, które zostaną wystawione przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych przed posesją lub przy pergolach śmietnikowych dwa razy do roku, zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 7.1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Optionen
Beschreibung der OptionenWznowienia i opcje - nie przewiduje się.
LosLOT-0002
Titel"Transport odpadów komunalnych zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Trzebiatowie"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest transport odpadów komunalnych zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (ul. Strumykowa, 72-320 Trzebiatów) do Stacji Przeładunkowej Odpadów w Mokrawicy oraz Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami Komunalnymi w Słajsinie (dotyczy odpadów budowlanych) z podziałem na frakcje. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 7.2 do SWZ.
LosLOT-0003
Titel"Odbiór i zagospodarowanie odpadów pochodzących z cmentarzy komunalnych w Trzebiatowie, Kłodkowie i Gosławiu"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów pochodzących z cmentarzy komunalnych w Trzebiatowie, Kłodkowie i Gosławiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 7.3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll