2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení dostupnosti serverů
Beschreibung: Pro účely zpracování záloh a obnovu je z bezpečnostního důvodu fyzického oddělení požadováno vytvoření zálohování, které bude řízeno pomocí nezávislého backup serveru. Pro zajištění maximální bezpečnosti a dostupnosti dat je požadována implementace zálohovacího řešení na principu 3bodového zálohování: primárním bodem bude lokální backup server umístěný v hlavní serverovně, který zajistí rychlou obnovu dat v případě lokálních poruch; druhým bodem bude offsite záloha na vzdálené úložiště (např. cloudové nebo fyzické datové centrum), která poskytne ochranu před haváriemi nebo katastrofami ovlivňujícími primární lokalitu; a třetím bodem zálohování budou páskové jednotky, které zajistí dlouhodobou archivaci dat s možností jejich fyzické izolace pro ochranu před kybernetickými hrozbami, jako je ransomware.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel (objednatel) si vyhrazuje právo v budoucím smluvním vztahu na jednostrannou redukci předmětu veřejné zakázky, pokud se mu nepodaří zajistit finanční prostředky v celém předpokládaném rozsahu. Pokud toto právo uplatní, je účastník (dodavatel) povinen na redukci (snížení rozsahu) předmětu veřejné zakázky (smlouvy) přistoupit. Takovou jednostrannou redukcí se rozumí rovněž nerealizace předmětu plnění této veřejné zakázky.