2. Verfahren
Verfahren
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT VAN LEVERINGEN IN HET KADER VAN MULTICAMERAOPNAMES VAN OPERAVOOSTELLINGEN VOOR REKENING VAN DE KONINKLIJKE MUNTSCHOUWBURG
Beschreibung: Deze overheidsopdracht heeft betrekking op de huur van materiaal bestemd voor multicamera-opnames van opera's, uitgevoerd met het oog op (live)uitzending, televisie- of bioscoopuitzending, video, streaming, archivering, ... De aanbestedende overheid wenst een opdracht met een looptijd van vier jaar te sluiten om een productiehuis aan te duiden dat belast is met: - De verhuur van camera's van het type broadcast of met een grote sensor (35 mm) – Post 1; - Het ter beschikking stellen van de technische ploeg die nodig is voor de installatie en het beheer van dit materiaal tijdens de opera-opnames – Post 2. De opdracht omvat één enkel perceel.
Interne Kennung: SON2601
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32323300 Videoausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SON2601 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: SON2601
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 32323300 Video-uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 51310000 Installatie van radio-, televisie-, audio- en video-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1