2725-2026 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Stichting Interconfessioneel Beroepsonderwijs en Volwasseneneducatie regio Amersfoort
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering Stichting Interconfessioneel Beroepsonderwijs en Volwasseneneducatie regio Amersfoort
BeschreibungBrandverzekering Stichting Interconfessioneel Beroepsonderwijs en Volwasseneneducatie regio Amersfoort Ingaande op 31-12-2025 tot 31-12-2028 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelPerceel 1
BeschreibungBrandverzekering Stichting Interconfessioneel Beroepsonderwijs en Volwasseneneducatie regio Amersfoort
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenIngaande op 31-12-2025 tot 31-12-2028 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.