272545-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektronische Anzeigetafeln – Rozbudowa Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”. Zamówienie jest realizowane w ramach zadania budżetowego pn. „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – etap I i II”. Zamówienie będzie realizowane w dwóch etapach: I etap obejmuje dostawę i montaż wraz z konstrukcją wsporczą, przetestowanie, uruchomienie oraz włączenie (integrację), do użytkowanego przez Zamawiającego Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, 21 szt. nowych tablic przystankowych prezentujących rozkład jazdy w czasie rzeczywistym. Przyłącza elektryczne wraz z fundamentem zostaną wykonane w ramach odrębnego zamówienia przez innego Wykonawcę. II etap obejmuje wymianę 49 szt. routerów w użytkowanych tablicach. Prace określone w II etapie zostaną wykonane w użytkowanych tablicach zlokalizowanych na terenie miasta Radomia, bez demontażu tablic. Ponadto zamówienie obejmuje dostarczenie dokumentacji w zakresie prac objętych zamówieniem, zgodnie z zapisami w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz świadczenie usług serwisu gwarancyjnego.
Interne KennungDZ.2603.15.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48813100 Elektronische Anzeigetafeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48813200 Systeme zur Echtzeit-Passagierinformation, 32428000 Netzwerkaufrüstung
5. Los
LosLOT-0001