27255-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Reinigungsdienste – MS Praha – úklidové služby pro objekty MS v Praze (Spálená, Slezská)
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMS Praha – úklidové služby pro objekty MS v Praze (Spálená, Slezská)
Beschreibungod 1. 1. 2025 navýšení hodnoty závazku o 10% hodnoty závazku dle § 222 odst. 6 ZZVZ; a to na základě legislativního zvýšení minimální mzdy (Sdělení Ministerstva práce a sociálních věcí č. 286/2024 Sb.)
Interne KennungSpr 38/2015
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
5. Los
LosLOT-0001