See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oprogramowania na potrzeby integracji i rozbudowy systemów informatycznych świadczeniodawcy obejmujący zakup aktualizacji i wsparcia gwarancyjnego oprogramowania do obsługi urządzeń Holter
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania na potrzeby integracji i rozbudowy systemów informatycznych świadczeniodawcy obejmujący zakup aktualizacji niezbędnych licencji i wsparcia gwarancyjnego dla zainstalowanego u Zamawiającego systemu Sentinel firmy Spacelabs Healthcare na okres 36 miesięcy. System służy do specjalistycznej analizy badań Holtera EKG. System stanowi integralną część infrastruktury diagnostycznej, wspierając procesy związane z rejestracją, przetwarzaniem, interpretacją oraz archiwizacją danych kardiologicznych. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie kompleksowej usługi serwisowej, w tym: bieżące wsparcie techniczne, aktualizacje oprogramowania, diagnostykę i usuwanie usterek, konserwację systemu oraz zapewnienie dostępności pomocy technicznej w przypadku awarii.
Vorherige Bekanntmachung: 185368-2026
Interne Kennung: ZP.011.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001