272593-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Sonnenenergieanlage – Instalace FVS v areálu Technických služeb Opava
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInstalace FVS v areálu Technických služeb Opava
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je: a) zpracování projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení vč. zajištění všech potřebných vyjádření a stanovisek dotčených orgánů, b) zpracování realizační dokumentace v detailu zodpovídajícímu potřebám zhotovení díla a schvalovacích procedur dotčených orgánů, c) zajištění všech nezbytných průzkumů nutných pro řádné provedení a dokončení díla, vč. zajištění všech potřebných vyjádření a stanovisek dotčených orgánů d) zajištění a provedení všech opatření organizačního a stavebně technologického charakteru k řádnému provedení díla, e) vyhotovení projektové dokumentace pro realizaci stavby včetně položkového rozpočtu a výkazu výměr, f) vlastní realizaci fotovoltaických systémů (dodávka, montáž a uvedení do provozu, revize, protokol o technické prohlídce a zkoušce UTZ apod.), g) podání žádosti o vydání kolaudačního rozhodnutí, zajištění kolaudačního souhlasu, popř. povolení zkušebního provozu nebo povolení k předčasnému užívání, budou-li vyžadovány Stavebním úřadem v Opavě h) zajištění podkladů pro připojení fotovoltaických elektráren do veřejné distribuční sítě, podání žádosti o připojení fotovoltaického systému k distribuční soustavě, i) vyhotovení projektové dokumentace skutečného provedení včetně jednopólového schéma zapojení zdroje, místního provozního předpisu a doložení protokolů o provedení cejchu měřících transformátorů proudu, j) zaškolení s obsluhou a údržbou, k) předložení garancí a podmínek zajištění servisu, poradenství a dodávek náhradních dílů po celou dobu životnosti fotovoltaického systému.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09330000 Solarenergie, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 31400000 Akkumulatoren und Batterien
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je: a) zpracování projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení vč. zajištění všech potřebných vyjádření a stanovisek dotčených orgánů, b) zpracování realizační dokumentace v detailu zodpovídajícímu potřebám zhotovení díla a schvalovacích procedur dotčených orgánů, c) zajištění všech nezbytných průzkumů nutných pro řádné provedení a dokončení díla, vč. zajištění všech potřebných vyjádření a stanovisek dotčených orgánů d) zajištění a provedení všech opatření organizačního a stavebně technologického charakteru k řádnému provedení díla, e) vyhotovení projektové dokumentace pro realizaci stavby včetně položkového rozpočtu a výkazu výměr, f) vlastní realizaci fotovoltaických systémů (dodávka, montáž a uvedení do provozu, revize, protokol o technické prohlídce a zkoušce UTZ apod.), g) podání žádosti o vydání kolaudačního rozhodnutí, zajištění kolaudačního souhlasu, popř. povolení zkušebního provozu nebo povolení k předčasnému užívání, budou-li vyžadovány Stavebním úřadem v Opavě h) zajištění podkladů pro připojení fotovoltaických elektráren do veřejné distribuční sítě, podání žádosti o připojení fotovoltaického systému k distribuční soustavě, i) vyhotovení projektové dokumentace skutečného provedení včetně jednopólového schéma zapojení zdroje, místního provozního předpisu a doložení protokolů o provedení cejchu měřících transformátorů proudu, j) zaškolení s obsluhou a údržbou, k) předložení garancí a podmínek zajištění servisu, poradenství a dodávek náhradních dílů po celou dobu životnosti fotovoltaického systému
Interne KennungTSO - FVE
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09330000 Solarenergie, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 31400000 Akkumulatoren und Batterien