See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky ZP – Bezjehlové vstupy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou postupné dodávky bezjehlových vstupů (bezjehlových konektorů) na dobu 4 let.
Interne Kennung: FTN-Ř-24/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194120 Infusionsbesteck
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Bezjehlové vstupy se spojovací hadičkou a negativním tlakem
Beschreibung: Bezjehlové vstupy se spojovací hadičkou a negativním tlakem (předpokládaná spotřeba 140 000 ks/4 roky)
Interne Kennung: část 6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku ( § 100 odst. 1 ZZVZ ) Změna nabídkové ceny - viz čl. VI. odst. 3 přílohy č. 3 ZD: INFLAČNÍ DOLOŽKA - Ceny zboží budou po dobu 24 měsíců od uzavření dohody neměnné (fixní). Po této době bude možné na žádost Prodávajícího každoročně (maximálně jednou za 12 měsíců) měnit jednotkové ceny uvedené v příloze č. 1 této dohody o míru inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen za posledních 12 měsíců a vyhlášenou Českým statistickým úřadem v době podání žádosti, nejvýše však o 10% a to i v případě, že míra inflace bude vyšší. Změna ceny je možná pouze na základě žádosti Prodávajícího a písemného dodatku k dohodě. Navýšení o inflaci se použije pouze v případě, že míra inflace uvedená výše bude vyšší nebo rovna 3%. Lhůta na posouzení žádosti je 30 dní. O další navýšení je možné žádat až po uplynutí 12 měsíců od posledního navýšení. Změna ceny nabývá účinnosti dnem nabytí účinnosti dodatku. Změna ceny nemá vliv na maximální finanční rozsah plnění dle rámcové dohody. Změna odebraného množství - Minimální finanční objem jednotlivého obchodu není stanoven. Zadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku spočívající v možnosti odebrat až o 100 % více kusů oproti předpokládanému množství uvedenému v ZD, čl. 3 (blíže viz ZD).
Los: LOT-0005
Titel: Bezjehlové vstupy se spojovací hadičkou a pozitivním tlakem
Beschreibung: Bezjehlové vstupy se spojovací hadičkou a pozitivním tlakem (předpokládaná spotřeba 20 000 ks/4 roky)
Interne Kennung: část 5
Los: LOT-0004
Titel: Bezjehlové vstupy se spojovací hadičkou a neutrálním tlakem
Beschreibung: Bezjehlové vstupy se spojovací hadičkou a neutrálním tlakem (předpokládaná spotřeba 20 000 ks/4 roky)
Interne Kennung: část 4
Los: LOT-0003
Titel: Bezjehlové vstupy s negativním tlakem
Beschreibung: Bezjehlové vstupy s negativním tlakem (předpokládaná spotřeba 148 000 ks/4 roky
Interne Kennung: část 3
Los: LOT-0001
Titel: Bezjehlové vstupy s neutrálním tlakem
Beschreibung: Bezjehlové vstupy s neutrálním tlakem (předpokládaná spotřeba 160 000 ks/4 roky)
Interne Kennung: část 1
Los: LOT-0002
Titel: Bezjehlové vstupy s pozitivním tlakem
Beschreibung: Bezjehlové vstupy s pozitivním tlakem (předpokládaná spotřeba 32 000 ks/4 roky)
Interne Kennung: část 2