2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gastrovybavení
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka vybavení školní jídelny, včetně montáže a oživení dodaných věcí, koordinace se zhotovitelem souvisejících stavebních úprav, provedení zaškolení obsluhy a údržby vybavení, servisní prohlídky a souvisejících dodávek a prací.
Interne Kennung: P26V00001136
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39310000 Verpflegungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Doby a lhůty mohou být prodlouženy formou písemného dodatku k této smlouvě v následujících případech: a) V případě vzniku nepředvídatelných a neodvratitelných okolností, a to o dobu odpovídající těmto okolnostem. Nepředvídatelnou okolností je okolnost, o které prodávající nevěděl a vědět nemohl nebo kterou při vynaložení odborné péče nemohl předpokládat. b) V případě, že dohodnutými dodatečnými či novými dodávkami a pracemi naroste časová náročnost na plnění smlouvy buď povahou těchto dodávek a prací nebo v souvislosti s jinými pracemi na tyto dodatečné či nové dodávky a práce navazující. Doby a lhůty mohou být takto prodlouženy o dobu odpovídající takovému nárůstu časové náročnosti. c) V případě, že zhotovitel souvisejících stavebních prací nepředá dokončenou stavbu do 04.08.2026. Zahájení dodávky a montáže v takovém případě nastane 1 pracovní den po předání dokončené stavby zhotovitelem stavebních prací.