2. Verfahren
Verfahren
Titel: Straatreiniging, onkruid verwijderen op straten en verhardingen
Beschreibung: Straatreiniging en verwijderen onkruid op straten en verhardingen Straatreiniging en het verwijderen van onkruid op straten en verhardingen van 1 maart / 31 december 2026
Interne Kennung: zaaknr.: 3945656
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1