272716-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Sicherheitssoftwarepaket – Pořízení a implementace nástroje pro Multifaktorovou autentizaci (číslo projektu: CZ.31.1.01/MV/23_55/0000055)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení a implementace nástroje pro Multifaktorovou autentizaci (číslo projektu: CZ.31.1.01/MV/23_55/0000055)
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky (VZ) je dodávka a kompletní implementace SW a HW řešení pro více-faktorovou autentizaci (MFA) a jednotné přihlašování (SSO, Single Sign-On), včetně zajištění následného servisu (řešeno samostatnou servisní smlouvou) - blíže viz ZD.
Interne KennungFTN-Ř-55/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel (jakožto nemocniční zařízení a provozovatel základní služby podle kybernetického zákona) si vyhrazuje právo změny závazku spočívající v úpravě délky trvání jednotlivých etap (I. až III.), v případě, že vyšší moc zadavateli neumožní provést implementaci předmětu plnění (např. epidemiologická opatření, COVID. Servisní smlouva: INFLAČNÍ DOLOŽKA - (výhrada změny závazku podle § 100 ZZVZ) – Ceny dle této smlouvy budou do konce roku 2026 neměnné (fixní). Počínaje rokem 2027 bude možné (na základě žádosti zhotovitele) ceny za provedené servisní služby měnit o koeficient inflace spotřebitelských cen vyhlášený Českým statistickým úřadem. Změna ceny bude provedena dodatkem k servisní smlouvě a nabude účinnosti dnem nabytí účinnosti dodatku.