2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Lubliniec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Lubliniec. Odbiorem zostaną objęte: − niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, − popiół z gospodarstw domowych zbierany „u źródła”, − odpady komunalne zbierane w sposób selektywny „u źródła” z podziałem na frakcje: • papier, • tworzywa sztuczne, metal i opakowania wielomateriałowe, • szkło, • bioodpady, • meble i inne odpady wielkogabarytowe. - przeterminowane leki. Zasady odbioru odpadów komunalnych przedstawiono w załączniku nr 1A do SWZ. 2) Zapewnienie worków i pojemników przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów. Ilości, rodzaj i wielkość worków i pojemników przedstawiono w załączniku nr 1A do SWZ. Wykaz i lokalizacje miejsc gromadzenia odpadów na terenach zabudowy wielorodzinnej przedstawiono odpowiednio w załącznikach nr 1B i 1F do SWZ. 3) Zapewnienie pojemników przeznaczonych na odpady zmieszane. Część właścicieli nieruchomości nie dysponuje własnym pojemnikiem przeznaczonym na odpady zmieszane. W takim przypadku, Wykonawca zobowiązany jest umożliwić dzierżawę właściwego pojemnika na podstawie odrębnej umowy z właścicielem nieruchomości. Na dzień 28.02.2026 roku zawarte były 2 takie umowy dzierżawy na 2 pojemniki o pojemności 120 l. Szacunkowa liczba odpadów do odebrania: 6.960,50 Mg.
Interne Kennung: ZZ.271.00010.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90533000 Verwaltung von Müllhalden