2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor vegen, reinigen en onkruidbestrijding van verhardingen voor een periode van 4 jaar
Beschreibung: Het betreft een raamovereenkomst met één (1) dienstverlener voor vegen, reinigen en onkruidbestrijding van wegen, parkings, goten, voet- en fietspaden. Naar gelang de noodzaak kan de aanbestedende overheid ook veegopdrachten geven voor andere soorten verhardingen. CPV-code: 90610000-6
Interne Kennung: PPP06I-1284/6007/2025/1203
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/1203_1