27285-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach Urzędu Miasta Torunia, wokół nich oraz wykonywanie drobnych napraw konserwatorskich.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe utrzymanie czystości w budynkach Urzędu Miasta Torunia, wokół nich oraz wykonywanie drobnych napraw konserwatorskich.
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe utrzymanie na bieżąco, czystości pomieszczeń biurowych Urzędu Miasta Torunia oraz czystości wokół budynków, usług uzupełniających oraz wykonywanie drobnych napraw konserwatorskich (ślusarskich, stolarskich, hydraulicznych itp.) zgodnie z załącznikiem nr 1 do wzoru umowy. 2. Wykonawca świadczy usługę będącą przedmiotem zamówienia wykorzystując własny sprzęt i środki chemiczne. 3. Realizacja usługi polega na wypełnieniu przez Wykonawcę co najmniej obowiązków zgodnie z treścią Załącznika nr 1 do wzoru umowy, zawierającego harmonogram z podziałem na szczegółowe czynności i zakres serwisu dziennego, sprzątania poszczególnych pomieszczeń Zamawiającego. 4. Wykaz pomieszczeń i wielkość powierzchni, na której ma być wykonywana usługa określa szczegółowo załącznik nr 2 do wzoru umowy. 5. Sprzątanie pomieszczeń biurowych winno odbywać się co do zasady po godzinach pracy Urzędu z wyjątkiem pomieszczeń biurowych w n/w budynkach, gdzie usługa winna być realizowana w godzinach pracy Urzędu tj. od 7.30 do 15.30: 1) ul. Wały gen. Sikorskiego 8 – 25 pomieszczeń, 2) ul. Wały gen. Sikorskiego 25 – 9 pomieszczeń, 3) ul. Grudziądzka 126B – 68 pomieszczeń, 4) ul. Batorego 38/40 – 26 pomieszczeń, 5) ul. Legionów 70/76 – 4 pomieszczenia, 6) ul. Legionów 220 – 25 pomieszczeń, 7) ul. Bydgoska 5 – 8 pomieszczenia, 8) ul. Fałata 39 –12 pomieszczeń, 9) ul. Młodzieżowa 31 – 21 pomieszczeń, 10) ul. Skłodowskiej-Curie 41C – 7 pomieszczeń. W celu prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, Wykonawca zapewni odpowiednią liczbę osób sprzątających - co najmniej w liczbie godzin wskazanych w załączniku nr 2 do wzoru umowy i co najmniej 1 osobę nadzorującą pracę osób sprzątających. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych zawarty jest we wzorze umowy oraz załącznikach. 7. Termin wykonania zamówienia: Przedmiot zamówienia będzie wykonywany przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy, ale nie wcześniej niż od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2025 r.
Vorherige Bekanntmachung689390-2024
Interne Kennung94/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy pzp dokona najpierw badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy https://umtorun.ezamawiajacy.pl. Zamawiający wyznacza do kontaktu z Wykonawcami: panią Joannę Nosewicz-Lewandowską za pośrednictwem Platformy zakupowej https://umtorun.ezamawiajacy.pl Zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu na stronie internetowej Urzędu Miasta Torunia: https://umtorun.ezamawiajacy.pl, lub https://oneplace.marketplanet.pl. Wykonawca po wybraniu opcji „przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl, gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując kroki procesu rejestracyjnego: podaje adres e-mail, ustanawia hasło, następnie powtarza hasło, wpisuje kod z obrazka, akceptuje regulamin, klika polecenie „zarejestruj się”. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Instrukcji dla Wykonawców – Regulacje i procedury procesu zakupowego https://umtorun.ezamawiajacy.pl. Zamawiający określa, iż formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 100 MB muszą być zgodne z rozporządzeniem Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (t. j. Dz. U. z 2017 r. poz. 2247). Wykonawca może złożyć jednorazowo maks. 15 plików. Za datę przekazania oferty, wniosków, zawiadomień, dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń oraz innych informacji przyjmuje się datę ich wczytania do Platformy https://umtorun.ezamawiajacy.pl. Rejestracja Wykonawcy odbywa się automatycznie poprzez: podpisanie się pod wnioskiem podpisem elektronicznym (kwalifikowanym) lub kontakt z numerem telefonu podanym w potwierdzeniu lub jeżeli użytkownik nie podpisze się na wniosku ani nie skontaktuje się telefonicznie konto zostanie aktywowane w ciągu maksymalnie 6 godzin roboczych Po założeniu konta, po zalogowaniu Wykonawca ma możliwość złożenia Oferty w postępowaniu. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zamawiający w zakładce "Pytania i odpowiedzi". Za datę przekazania zawiadomień oraz informacji przyjmuje się ich datę wczytania do Systemu. Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego o wyjaśnienie treści SWZ. Wniosek należy przesłać za pośrednictwem Platformy e-Zamawiający w zakładce "ZADAJ PYTANIE": w celu zadania pytania Zamawiającemu, Wykonawca klika lewym przyciskiem myszy klawisz ZADAJ PYTANIE. Powoduje to otwarcie okna, w którym należy uzupełnić wszystkie dane Wykonawcy, temat i treść/przedmiot pytania, po wypełnieniu wskazanych pól wraz z wymaganym kodem weryfikującym z obrazka Wykonawca klika klawisz POTWIERDŹ, Wykonawca uzyskuje potwierdzenie wysłania pytania poprzez komunikat systemowy "pytanie wysłane". Zamawiający udzieli wyjaśnień niezwłocznie, jednak nie później niż na 6 dni przed upływem terminu składania ofert, pod warunkiem, że wniosek o wyjaśnienie treści SWZ wpłynął do Zamawiającego nie później niż na 14 dni przed upływem terminu składania ofert. Jeżeli wniosek o wyjaśnienie treści SWZ wpłynie po upływie terminu, o którym mowa powyżej, lub dotyczy udzielonych wyjaśnień, Zamawiający nie ma obowiązku udzielenia wyjaśnień oraz obowiązku przedłużenia terminu składania ofert. Przedłużenie terminu składania ofert nie wpływa na bieg terminu składania wniosku o wyjaśnienie treści SWZ. Treść pytań wraz z wyjaśnieniami bądź informacje o dokonaniu modyfikacji SWZ, Zamawiający przekaże Wykonawcom za pośrednictwem platformy . Dokumenty elektroniczne, oświadczenia lub elektroniczne kopie dokumentów lub oświadczeń składane są przez Wykonawcę za pośrednictwem Formularza do komunikacji jako załączniki. W przypadku przekazywania przez Wykonawcę dokumentu elektronicznego w formacie poddającym dane kompresji, opatrzenie pliku zawierającego skompresowane dane kwalifikowanym podpisem elektronicznym jest równoznaczne z poświadczeniem przez Wykonawcę za zgodność z oryginałem wszystkich elektronicznych kopii dokumentów zawartych w tym pliku, z wyjątkiem kopii poświadczonych odpowiednio przez innego Wykonawcę ubiegającego się wspólnie z nim o udzielenie zamówienia, przez podmiot, na którego zdolnościach lub sytuacji polega Wykonawca, albo przez podwykonawcę. Zamawiający treść zapytań wraz z wyjaśnieniami przekazuje niezwłocznie Wykonawcom, bez ujawniania źródła zapytania, poprzez zamieszczenie wyjaśnień na stronie internetowej – Platformie e-Zamawiający. Zamawiający może w uzasadnionych przypadkach przed upływem terminu składania ofert zmienić treść SWZ. Każda wprowadzona przez Zamawiającego zmiana stanie się częścią specyfikacji i zostanie zamieszczona na Platformie e-Zamawiający. Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy e-Zamawiający, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego pod numerem telefonu: +48 22 257 22 23, e-mail:oneplace.admin@marketplanet.pl. 3. Zgodnie z art. 63 ust. 1 PZP w przedmiotowym postępowaniu ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej. Formę elektroniczną należy rozumieć zgodnie z treścią art. 781 § 1 KC jako postać elektroniczną opatrzoną kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelKompleksowe utrzymanie czystości w budynkach Urzędu Miasta Torunia, wokół nich oraz wykonywanie drobnych napraw konserwatorskich
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe utrzymanie na bieżąco, czystości pomieszczeń biurowych Urzędu Miasta Torunia oraz czystości wokół budynków, usług uzupełniających oraz wykonywanie drobnych napraw konserwatorskich (ślusarskich, stolarskich, hydraulicznych itp.) zgodnie z załącznikiem nr 1 do wzoru umowy. 2. Wykonawca świadczy usługę będącą przedmiotem zamówienia wykorzystując własny sprzęt i środki chemiczne. 3. Realizacja usługi polega na wypełnieniu przez Wykonawcę co najmniej obowiązków zgodnie z treścią Załącznika nr 1 do wzoru umowy, zawierającego harmonogram z podziałem na szczegółowe czynności i zakres serwisu dziennego, sprzątania poszczególnych pomieszczeń Zamawiającego. 4. Wykaz pomieszczeń i wielkość powierzchni, na której ma być wykonywana usługa określa szczegółowo załącznik nr 2 do wzoru umowy. 5. Sprzątanie pomieszczeń biurowych winno odbywać się co do zasady po godzinach pracy Urzędu z wyjątkiem pomieszczeń biurowych w n/w budynkach, gdzie usługa winna być realizowana w godzinach pracy Urzędu tj. od 7.30 do 15.30: 1) ul. Wały gen. Sikorskiego 8 – 25 pomieszczeń, 2) ul. Wały gen. Sikorskiego 25 – 9 pomieszczeń, 3) ul. Grudziądzka 126B – 68 pomieszczeń, 4) ul. Batorego 38/40 – 26 pomieszczeń, 5) ul. Legionów 70/76 – 4 pomieszczenia, 6) ul. Legionów 220 – 25 pomieszczeń, 7) ul. Bydgoska 5 – 8 pomieszczenia, 8) ul. Fałata 39 –12 pomieszczeń, 9) ul. Młodzieżowa 31 – 21 pomieszczeń, 10) ul. Skłodowskiej-Curie 41C – 7 pomieszczeń. W celu prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, Wykonawca zapewni odpowiednią liczbę osób sprzątających - co najmniej w liczbie godzin wskazanych w załączniku nr 2 do wzoru umowy i co najmniej 1 osobę nadzorującą pracę osób sprzątających. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych zawarty jest we wzorze umowy oraz załącznikach.
Interne KennungLOT-0001