See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Utrzymanie należytego stanu sanitarno - porządkowego terenu zewnętrznego położonego przy ul. Dubiela w Zabrzu – Park Miejski (Zabytek)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na świadczeniu przez Wykonawcę czynności zgodnie z Ustawą z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz Uchwałą nr XVII/161/25 Rady Miasta Zabrze z dnia 28 kwietnia 2025r. w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Zabrze oraz zapisami OPZ. Teren Parku Miejskiego położony jest na działkach nr: 4852/357, 4644/357, 3865/406, 4646/355, 4649/750, 4650/353, 2399/760, 4651/353, 2107/708, 4449/729, 6709/747, 7073/730, 354, 1250/414, 2403/415, 3879/546, 3878/545, 3694/535, 4082/742 3693/535, 3877/534, 6779/527, 6777/525, 6785/525, 6787/499, 2386/484, 2392/457, 3862/466, 3861/435, 3863/425, 2402/424, 966/545- część. Przedmiot umowy obejmuje również teren przylegający do Parku Miejskiego, który położony jest na działkach nr: 6473/543, 3894/537, 5636/534.
Vorherige Bekanntmachung: 61364-2026
Interne Kennung: ZP.340.5.II-2.2026.OZM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001