2. Verfahren
Verfahren
Titel: 250097GZD Storingen en onderhoudswerkzaamheden aan het algehele rioolstelsel
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Oplossen verstoppingen huis-kolkaansluitingen/hoofdriool; - Lokaliseren van rioolleidingen (Zenderen); - Verrichten camera-inspecties met opnamen; - Herstellen rioolaansluitingen en lekkages hoofdriool; - Herstellen/vervangen alle type kolken en put constructies; - Herstellen/plaatsen uitstroomvoorzieningen naar singels; - Herstellen straatwerk; - Bijkomende werkzaamheden. Naar verwachting rond de honderd opdrachten op jaarbasis. De geraamde waarde is berekend over de totale looptijd, inclusief opties. De uitgaven onder de raamovereenkomst zijn maximaal € 600.000, uitgaande van het prijspeil op het moment van publicatie.
Interne Kennung: 250097GZD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45232460 Sanitäre Anlagen, 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen, 90641000 Reinigung von Einlaufschächten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hoofdopdracht
Beschreibung: Hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen.