See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak van politiekantoren
Beschreibung: Schoonmaak van politiekantoren voor Politiezone Voorkempen. Er zijn 4 sites waarvan twee door gemeentepersoneel wordt gepoetst. Per uitzondering zou het kunnen dat deze kantoren ook moeten gepoetst worden als aanvullende dienst: - hoofdcommissariaat Brecht (Vaartdijk 15); - politiepost Malle (Turnhoutsebaan 2) - eigen personeel, maakt (nog) geen deel uit van de opdracht; - politiepost Schilde (Kapelstraat 10), huidige site zal verbouwd worden, kantoren zullen tijdelijk worden ondergebracht in containers op de parking in de loop van het voorjaar 2026; - politiepost Zoersel (Handelslei 167) - eigen personeel, maakt (nog) geen deel uit van de opdracht.
Interne Kennung: PPP0RW-88/6027/3P/2025/88
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hoofdcommissariaat Brecht
Beschreibung: Hoofdcommissariaat Brecht te Vaartdijk 15. Dit pand wordt gedeeltelijk gehuurd.
Interne Kennung: 3P/2025/88_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Niet gespecifieerd)
Los: LOT-0002
Titel: Politiepost Schilde
Beschreibung: Politiepost Schilde, voorlopig Kapelstraat 10 en zullen in voorjaar 2026 verhuizen naar tijdelijke containers op de parking, op wandelafstand hiervan.
Interne Kennung: 3P/2025/88_2
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Dezelfde eisen zijn van toepassing als de basisopdracht. De prestaties worden in overleg met SPOC en de leidend ambtenaar bepaald.)