2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa wózka widłowego (sztaplarki samojezdnej) wraz z przeprowadzeniem badania technicznego UDT – koszt nabycia środka trwałego w ramach projektu pn. Zakup wózka widłowego
Interne Kennung: MKP/01/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42415110 Gabelstapler
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego wózka widłowego (sztaplarki samojezdnej) o napędzie elektrycznym o wysokości podnoszenia nie mniejszej niż 9000 mm. 2. Minimalne parametry przedmiotu zamówienia, wymagane przez zamawiającego, zawiera zał. nr 4 do SWZ Specyfikacja techniczna. 3. Zamawiający wymaga, aby wykonawca załączył do oferty wypełniony zał. nr 4 Specyfikacja techniczna. 4. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia spełniał wszystkie obowiązujące normy prawne w zakresie sprzedaży, eksploatacji i wycofania z eksploatacji, a zwłaszcza wymagania zawarte w Dyrektywie Maszynowej 2006/42/WE. 5. Wraz z przedmiotem zamówienia wykonawca dostarczy pełną dokumentację, instrukcję obsługi, badania odbiorcze oraz zezwolenie na eksploatację wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. Powyższe dokumenty muszą być sporządzone w języku polskim. 6. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi szkolenie do 10 pracowników zamawiającego w zakresie niezbędnym do prawidłowej eksploatacji i obsługi wózka widłowego. Szkolenia zostaną przeprowadzone w terminie uzgodnionym z zamawiającym, jednak nie później niż 10 dni po dostawie przedmiotu zamówienia.