272954-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Raamovereenkomst Onderhoud bomen besteknummer: LAN-2505
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud bomen besteknummer: LAN-2505
Beschreibung: De dienst heeft betrekking op het onderhoud van bomen, waarbij Landgraaf de opdracht opdeelt in 4 percelen Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 2505
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud bomen besteknummer: LAN-2505-01 Perceel 1 Noord
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft hier een overeenkomst die 11 juni 2025 start en duurt tot en met 31 december 2027. Opdrachtgever heeft de mogelijkheid deze overeenkomst onder gelijke voorwaarden 1 x 36 maanden te verlengen.
Los: LOT-0002
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud bomen besteknummer: LAN-2505-02 Perceel 2 Midden
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Raamovereenkomst Onderhoud bomen besteknummer LAN-2505-03 Perceel 3 Zuid
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Raamovereenkomst calamiteitendienst besteknummer LAN-2505-04
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 4