2. Verfahren
Verfahren
Titel: VÍTKOVICE ARÉNA – Poskytování gastronomických služeb
Beschreibung: Předmětem koncese je provozování/poskytování gastronomických služeb spočívajících v provozu restaurace, bufetů a zajišťování cateringových služeb ve vymezených prostorech v areálu zadavatele na ulici Ruská v Ostravě (dále jen „Areál“), a to v prostorech: a) OSTRAVAR ARÉNA (tj. velká multifunkční aréna), b) Multifunkční hala (tj. tréninková hala pro lední sporty a pro případné další využití), c) Atletická hala, a dále mimo Areál v prostorech: d) Střelnice na ulici Plzeňská . (dále společně jako „Prostory“) Vybraný dodavatel bude ve vymezených Prostorech provozovat/poskytovat restaurační a cateringovou činnost za podmínek stanovených v koncesní smlouvě. Restaurační a cateringové činnosti budou poskytovány primárně v souvislosti s akcemi (eventy) konanými v Areálu a na ulici Plzeňská. Akcemi jsou v tomto kontextu myšleny zejména sportovní utkání, veřejná vystoupení, konference, koncerty a jiné jim podobné události pořádané v Areálu. Součástí restauračních a cateringových činností bude rovněž zajištění gastro služeb pro VIP prostory a skyboxy. Zadavatel předpokládá určitá omezení, pokud jde o nabízený sortiment zejména piva, nealko nápojů, zmrzliny a případně uzenin (s ohledem na marketingové aktivity zadavatele – např. zaručená exkluzivita pro určité značky) s tím, že tyto limitace budou diskutovány s účastníky ve fázi jednací. Zadavatel v Příloze č. 6 dokumentace koncesního řízení poskytuje základní body koncesní smlouvy, které budou předmětem jednání s účastníky v rámci fáze jednací. S ohledem na předmět koncese ji zadavatel zadává v koncesním řízení ve zjednodušeném režimu a s účastníky tak mohou být v rámci fáze jednací projednány veškeré aspekty týkající se předmětu koncese, jakož i dalších podmínek poskytování plnění, což zadavatel předpokládá. Konečné zadávací podmínky však musí nadále splňovat podmínky pro zjednodušený režim (tj. předmět koncese musí stále typově odpovídat provozování restaurací a podávání jídel).
Interne Kennung: VÍTKOVICE ARÉNA – Poskytování gastronomických služeb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55400000 Servieren von Getränken
5. Los
Los: LOT-0001