273020-2026 - Ergebnis
Tschechien – Wasserversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste – Rámcová dohoda k provádění vybraných činností PVK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda k provádění vybraných činností PVK
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je provádění činností, mezi které spadá především: a. manipulace s vodovodními řady/sítěmi; b. chlorování, proplachování, pomocné práce v rámci vybraných zásahů do vodovodní sítě; c. diagnostika vodovodní a kanalizační sítě; d. manipulace a pomocné práce v rámci stokové sítě; e. náhradní zásobování vodou; f. činnosti související s problematikou oddílných srážkových kanalizací a dešťových vod. Další podrobnosti o předmětu Veřejné zakázky stanoví zejména uzavřená rámcová dohoda.
Vorherige Bekanntmachung62793-2024
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65100000 Wasserversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDBID:414; VZ002574