273033-2025 - Ergebnis
Belgien – Bedarfspersonenbeförderung – Busvervoer Scholengroep St-Rembert 2025 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBusvervoer Scholengroep St-Rembert 2025 2026
BeschreibungHet betreft een overheidsopdracht voor het vervoer van leerlingen van en naar activiteiten. Het heeft tot doel de aanstelling van een opdrachtnemer, ook ondernemer genoemd. De ritten zullen uitgevoerd worden met schoolbussen (budgetbussen) of toerismebussen. De plaats van vertrek kan variëren: zie technische bepalingen. Regulier vervoer wordt uitgesloten van deze overheidsopdracht en maakt het voorwerp uit van een andere prijsvraag. De inschrijver is niet verplicht voor elk perceel een offerte in te dienen.
Interne KennungPPP0RT-1302/5079/202503
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
LosLOT-0001
TitelBusvervoer schoolbus/budgetbus
BeschreibungBusvervoer schoolbus/budgetbus
Interne Kennung202503_1
LosLOT-0002
TitelBusvervoer toerismebus
BeschreibungBusvervoer toerismebus
Interne Kennung202503 2_2