273064-2025 - Wettbewerb
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z terenu Miasta Żyrardowa z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z terenu Miasta Żyrardowa z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Miasta Żyrardowa. 2) Wykonawca jest zobowiązany realizować przedmiot zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (ustawy, rozporządzenia, uchwały) mającymi zastosowanie do realizacji niniejszego zamówienia. 3) Dane dotyczące gminy: • Powierzchnia Miasta Żyrardowa wynosi 1.435 ha. • Gęstość zaludnienia – 2.857 osób na 1 km². • Liczba mieszkańców według złożonych deklaracji na dzień 28.02.2025 r. wynosi 36.304 osób. • Liczba ludności według bazy meldunkowej na dzień 28.02.2025 r. wynosi 35.088 w tym: - w zabudowie wielorodzinnej na dzień 28.02.2025 r. odpady komunalne odbierane były z 551 budynków; - w zabudowie jednorodzinnej na dzień 28.02.2025 r. złożono deklaracje z 4.042 gospodarstw domowych. • W trakcie realizacji usługi możliwe są zmiany adresów i ilości obsługiwanych nieruchomości, jak i liczby mieszkańców na skutek migracji, zgonów, narodzin, itp. Zmiany te nie będą miały wpływu na zmianę wysokości wynagrodzenia Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 1 do SWZ – OPZ.
Interne KennungZP.271.2.10.2025.AR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Miasta Żyrardowa. 2) Wykonawca jest zobowiązany realizować przedmiot zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (ustawy, rozporządzenia, uchwały) mającymi zastosowanie do realizacji niniejszego zamówienia. 3) Dane dotyczące gminy: • Powierzchnia Miasta Żyrardowa wynosi 1.435 ha. • Gęstość zaludnienia – 2.857 osób na 1 km². • Liczba mieszkańców według złożonych deklaracji na dzień 28.02.2025 r. wynosi 36.304 osób. • Liczba ludności według bazy meldunkowej na dzień 28.02.2025 r. wynosi 35.088 w tym: - w zabudowie wielorodzinnej na dzień 28.02.2025 r. odpady komunalne odbierane były z 551 budynków; - w zabudowie jednorodzinnej na dzień 28.02.2025 r. złożono deklaracje z 4.042 gospodarstw domowych. •W trakcie realizacji usługi możliwe są zmiany adresów i ilości obsługiwanych nieruchomości, jak i liczby mieszkańców na skutek migracji, zgonów, narodzin, itp. Zmiany te nie będą miały wpływu na zmianę wysokości wynagrodzenia Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 1 do SWZ – OPZ.