See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAJIŠTĚNÍ PRODUKTŮ RED HAT
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je sjednání Rámcové dohody obsahující rámcové smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek, jejichž předmětem může být zejména: a) dodávání licencí (práva užití) programových prostředků společnosti Red Hat, b) poskytování služeb spojených s poskytováním plnění uvedeným pod písm. a) výše. Služby dle tohoto bodu b) jsou podrobně vymezeny v části 3 této Zadávací dokumentace (Příloha č. 1 odst. II.), a to dle požadavků jednotlivých členů sdružení zadavatelů v souvislosti s pořizováním plnění na základě Rámcové dohody. Zadavatel informuje Dodavatele, že jeden z členů sdružení zadavatelů, konkrétně ČEZ ICT Services, a. s., se stal autorizovaným smluvním partnerem společnosti Red Hat v úrovni reseller. V této souvislosti Zadavatel může přijímat Žádosti o účast, Předběžné nabídky/Nabídky jak od autorizovaných smluvních distributorů Red Hat produktů, tak od autorizovaných smluvních partnerů Red Hat produktů. Rámcová dohoda ve smyslu § 131 ZZVZ bude uzavřena s jedním Dodavatelem. Dílčí smlouvy budou na základě Rámcové dohody uzavírány dle podmínek specifikovaných v části 3 této Zadávací dokumentace. Zadavatel bude na základě Rámcové dohody, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby. Podrobné informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 7500013832
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V případě této veřejné zakázky se jedná o jednací řízení s uveřejněním dle zákona č. 134/2016 Sb., O zadávání veřejných zakázek (ZZVZ), v platném znění. Nejprve dodavatelé podávají žádost o účast v daném zadávacím řízení, kterou podají zadavateli ve lhůtě dle bodu IV.2.2) tohoto oznámení spolu s doklady prokazujícími splnění kvalifikace prostřednictvím NEN. Následně budou dodavatelé, kteří splní kvalifikaci, vyzváni k podání předběžných nabídek zpracovaných dle zadávací dokumentace zadavatele. Lhůta pro podání předběžných nabídek bude stanovena ve výzvě k podání předběžných nabídek uvedených v NEN. Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 61 odst. 8 ZZVZ, že o předběžných nabídkách nemusí být jednáno, a že veřejná zakázka může být zadána již na základě předběžné nabídky. Komunikace mezi Zadavatelem a Dodavateli, vyjma ústních jednání o Předběžných nabídkách, probíhá výlučně prostřednictvím Národního elektronického nástroje (NEN) Zadavatel upozorňuje, že na jakoukoli jinou formu komunikace mezi Zadavatelem a Dodavatelem, vyjma ústních jednání o Předběžných nabídkách, nebude brán zřetel. Zadavatel si v souladu s § 170 ZZVZ vyhrazuje právo zadávací řízení zrušit.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72266000 Software-Beratung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit příslušného dodavatele veřejné zakázky v průběhu plnění veřejné zakázky, a to pro případ, že by Rámcová dohoda byla s vybraným Dodavatelem ukončena předčasně, tj. před uplynutím doby určité, na kterou bude Rámcová dohoda uzavřena. Nastane-li tento případ, je Zadavatel oprávněn uzavřít Rámcovou dohodu s novým Dodavatelem, a to za podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci.