2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kvalitní zabezpečení sítí a ICT a s tím související ochrana digitalizátů Muzea umění Olomouc
Beschreibung: Předmětem smlouvy o dílo je provedení, dodávka, instalace a zprovoznění řešení bezpečnosti IT infrastruktury a digitalizátů zadavatele. Součástí předmětu zakázky je také obnova a rozšíření stávajícího zastaralého HW a SW. Dodávka bude obsahovat všechny potřebné části – hardware, software, propojovací kabely, příslušenství, práci a požadovanou dokumentaci. Veškeré dodané zařízení bude nové a bude pocházet od dodavatele plně zodpovědného za vzájemnou kompatibilitu jednotlivých součástí. Specifikované systémy budou dodány, instalovány, testovány, zprovozněny a předány uživateli v plně provozuschopném stavu.
Interne Kennung: Kvalitní zabezpečení sítí a ICT a s tím související ochrana digitalizátů Muzea umění Olomouc
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48821000 Netzwerkserver, 72700000 Computernetze, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Kvalitní zabezpečení sítí
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48821000 Netzwerkserver, 72700000 Computernetze, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 48820000 Server