2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup serwerów kasetowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup serwerów kasetowych” w celu rozbudowy posiadanego przez Zamawiającego zestawu serwerów kasetowych. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć, zainstalować i wdrożyć przedmiot zamówienia fabrycznie nowy – wyprodukowany nie wcześniej niż w 2024 roku, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz normami, w pełni wartościowy i nadający się do używania zgodnie z jego przeznaczeniem i pochodzący z oficjalnego kanału sprzedaży producenta na rynek polski.
Interne Kennung: NFZ11-WAG-Z.251.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup serwerów kasetowych” w celu rozbudowy posiadanego przez Zamawiającego zestawu serwerów kasetowych. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć, zainstalować i wdrożyć przedmiot zamówienia fabrycznie nowy – wyprodukowany nie wcześniej niż w 2024 roku, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz normami, w pełni wartościowy i nadający się do używania zgodnie z jego przeznaczeniem i pochodzący z oficjalnego kanału sprzedaży producenta na rynek polski