273218-2026 - Wettbewerb
Polen – Leichtlastwagen – Dostawa 6 samochodów w ramach projektu „Zabezpieczenie brzegów przed powodzią od strony wód Zatoki Gdańskiej”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 6 samochodów w ramach projektu „Zabezpieczenie brzegów przed powodzią od strony wód Zatoki Gdańskiej”.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych samochodów typu PICKUP, SUV, KOMBI i brygadowy VAN w łącznej ilości 6 sztuk, wyprodukowanych nie wcześniej niż w roku 2025, fabryczna kompletacja i wyposażenie samochodów przeznaczona dla krajów europejskich i ruchu prawostronnego. 2. Samochody muszą spełniać obowiązujące w Polsce wymagania wynikające z ustawy z dnia 20 czerwca 1997r – Prawo o ruchu drogowym oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy. 3. Wykonawca przekaże zamawiającemu komplet dokumentów wymaganych do rejestracji samochodów na terenie Polski. Samochody muszą posiadać homologację z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących poziomów emisji spalin i hałasu. Oferowane samochody muszą pochodzić z oficjalnego autoryzowanego kanału dystrybucji producenta na terenie Polski i posiadać minimum: 24 miesiące gwarancji producenta na silnik i podzespoły mechaniczne. Szczegółowe wymagania odnośnie przedmiotu zamówienia opisano w projekcie umowy oraz formularzach specyfikacji technicznej. 4. Termin wykonania wszystkich części: do 6 miesięcy od daty zawarcia umowy. 5. Zamówienie zostało podzielone na 6 części. 6. Część nr 1 zamówienia: 6.1. Nazwa części: Dostawa samochodu ciężarowego typu pickup z podwójną kabiną, hardtopem i wyciągarką. 6.2. Krótki opis części: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego typu pickup z podwójną kabiną, hardtopem i wyciągarką, wyprodukowanego nie wcześniej niż w roku 2025, fabryczna kompletacja i wyposażenie samochodu przeznaczona dla krajów europejskich i ruchu prawostronnego. Pozostałe wymagania – zgodnie z pkt. 4.2-4.4. 6.3. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 34136100-0 Lekkie samochody półciężarowe. 7. Część nr 2 zamówienia: 7.1. Nazwa części: Dostawa samochodu ciężarowego typu pickup z podwójną kabiną, hardtopem i wyciągarką. 7.2. Krótki opis części: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego typu pickup z podwójną kabiną, hardtopem, wyprodukowanego nie wcześniej niż w roku 2025, fabryczna kompletacja i wyposażenie samochodu przeznaczona dla krajów europejskich i ruchu prawostronnego. Pozostałe wymagania – zgodnie z pkt. 4.2.-4.4. 7.3. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 34110000-1 Lekkie samochody półciężarowe. 8. Część nr 3 zamówienia: 8.1. nazwa części: Dostawa samochodu osobowego typu SUV. 8.2. Krótki opis części: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego typu SUV, wyprodukowanego nie wcześniej niż w roku 2025, fabryczna kompletacja i wyposażenie samochodu przeznaczona dla krajów europejskich i ruchu prawostronnego. Pozostałe wymagania – zgodnie z pkt. 4.2.- 4.4. 8.3. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 34110000-1 Samochody osobowe. 9. Część nr 4 zamówienia: 9.1. Nazwa części: Dostawa samochodu ciężarowego typu KOMBI. 9.2. Krótki opis części: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego typu KOMBI, wyprodukowanego nie wcześniej niż w roku 2025, fabryczna kompletacja i wyposażenie samochodu przeznaczona dla krajów europejskich i ruchu prawostronnego. Pozostałe wymagania – zgodnie z pkt. 4.2.- 4.4. 9.3. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 34136100-0 Lekkie samochody półciężarowe. 10. Część nr 5 zamówienia: 10.1. Nazwa części: Dostawa samochodu ciężarowego typu KOMBI. 10.2. Krótki opis części: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego typu KOMBI, wyprodukowanego nie wcześniej niż w roku 2025, fabryczna kompletacja i wyposażenie samochodu przeznaczona dla krajów europejskich i ruchu prawostronnego. Pozostałe wymagania – zgodnie z pkt. 4.2.- 4.4. 10.3. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 34136100-0 Lekkie samochody półciężarowe. 11. Część nr 6 zamówienia: 11.1. Nazwa części: Dostawa samochodu ciężarowego typu brygadowy VAN. 11.2. Krótki opis części: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego typu brygadowy VAN, wyprodukowanego nie wcześniej niż w roku 2025, fabryczna kompletacja i wyposażenie samochodu przeznaczona dla krajów europejskich i ruchu prawostronnego Pozostałe wymagania – zgodnie z pkt. 4.2.-4.4. 11.3. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 34136100-0 Lekkie samochody półciężarowe. 12. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 13. Formularze Specyfikacji Technicznej stanowią Załącznik nr 8- 13 do SWZ.
Interne KennungZP.371.12.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZ przyczyn obiektywnych oraz ze względu na specyfikę zamówienia proszę o skrócenie terminu składania ofert w przedmiotowym postępowaniu do 15 dni. Przedmiotem zamówienia jest standardowy towar w postaci samochodów, w ukompletowaniu fabrycznym, wobec czego skalkulowanie oferty nie stanowi żadnego problemu dla Wykonawców. Ze względu na proces produkcyjny samochodów, trwający niekiedy kilka miesięcy, korzystne dla Wykonawców jest rozstrzygnięcie postępowania w możliwie krótkim terminie i złożenie stosownego zamówienia w fabryce. Ponadto składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Jednocześnie informuję, że skrócenie terminu składania ofert w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie pozbawia Wykonawców możliwości udziału w tym postępowaniu, ponieważ każdy z potencjalnych wykonawców jest w stanie przygotować i złożyć ofertę w skróconym terminie. Wobec czego skrócenie terminu na składanie ofert nie powinno w żaden sposób wpłynąć na konkurencyjność postępowania.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 zamówienia: Dostawa samochodu ciężarowego typu pickup z podwójną kabiną, hardtopem i wyciągarką
BeschreibungCzęść 1 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych samochodów typu PICKUP, SUV, KOMBI i brygadowy VAN w łącznej ilości 6 sztuk, wyprodukowanych nie wcześniej niż w roku 2025, fabryczna kompletacja i wyposażenie samochodów przeznaczona dla krajów europejskich i ruchu prawostronnego. 2. Samochody muszą spełniać obowiązujące w Polsce wymagania wynikające z ustawy z dnia 20 czerwca 1997r – Prawo o ruchu drogowym oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy. 3. Wykonawca przekaże zamawiającemu komplet dokumentów wymaganych do rejestracji samochodów na terenie Polski. Samochody muszą posiadać homologację z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących poziomów emisji spalin i hałasu. Oferowane samochody muszą pochodzić z oficjalnego autoryzowanego kanału dystrybucji producenta na terenie Polski i posiadać minimum: 24 miesiące gwarancji producenta na silnik i podzespoły mechaniczne. Szczegółowe wymagania odnośnie przedmiotu zamówienia opisano w projekcie umowy oraz formularzach specyfikacji technicznej. 4. Termin wykonania wszystkich części: do 6 miesięcy od daty zawarcia umowy. Część nr 1 zamówienia: 4. Nazwa części: Dostawa samochodu ciężarowego typu pickup z podwójną kabiną, hardtopem i wyciągarką. 5. Krótki opis części: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego typu pickup z podwójną kabiną, hardtopem i wyciągarką, wyprodukowanego nie wcześniej niż w roku 2025, fabryczna kompletacja i wyposażenie samochodu przeznaczona dla krajów europejskich i ruchu prawostronnego. Pozostałe wymagania – zgodnie z pkt. 4.2-4.4. 6. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 34136100-0 Lekkie samochody półciężarowe. 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 8. Formularze Specyfikacji Technicznej stanowią Załącznik nr 8- 13 do SWZ.
Interne KennungZP.371.12.2026 Część 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 zamówienia: Dostawa samochodu ciężarowego typu pickup z podwójną kabiną, hardtopem i wyciągarką.
BeschreibungCzęść 2 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych samochodów typu PICKUP, SUV, KOMBI i brygadowy VAN w łącznej ilości 6 sztuk, wyprodukowanych nie wcześniej niż w roku 2025, fabryczna kompletacja i wyposażenie samochodów przeznaczona dla krajów europejskich i ruchu prawostronnego. 2. Samochody muszą spełniać obowiązujące w Polsce wymagania wynikające z ustawy z dnia 20 czerwca 1997r – Prawo o ruchu drogowym oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy. 3. Wykonawca przekaże zamawiającemu komplet dokumentów wymaganych do rejestracji samochodów na terenie Polski. Samochody muszą posiadać homologację z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących poziomów emisji spalin i hałasu. Oferowane samochody muszą pochodzić z oficjalnego autoryzowanego kanału dystrybucji producenta na terenie Polski i posiadać minimum: 24 miesiące gwarancji producenta na silnik i podzespoły mechaniczne. Szczegółowe wymagania odnośnie przedmiotu zamówienia opisano w projekcie umowy oraz formularzach specyfikacji technicznej. 4. Termin wykonania wszystkich części: do 6 miesięcy od daty zawarcia umowy. Część nr 2 zamówienia: 5. Nazwa części: Dostawa samochodu ciężarowego typu pickup z podwójną kabiną, hardtopem i wyciągarką. 6. Krótki opis części: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego typu pickup z podwójną kabiną, hardtopem, wyprodukowanego nie wcześniej niż w roku 2025, fabryczna kompletacja i wyposażenie samochodu przeznaczona dla krajów europejskich i ruchu prawostronnego. Pozostałe wymagania – zgodnie z pkt. 4.2.-4.4. 7. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 34110000-1 Lekkie samochody półciężarowe. 8. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 9. Formularze Specyfikacji Technicznej stanowią Załącznik nr 8- 13 do SWZ.
Interne KennungZP.371.12.2026 Część 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 zamówienia: Dostawa samochodu osobowego typu SUV.
BeschreibungCzęść 3 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych samochodów typu PICKUP, SUV, KOMBI i brygadowy VAN w łącznej ilości 6 sztuk, wyprodukowanych nie wcześniej niż w roku 2025, fabryczna kompletacja i wyposażenie samochodów przeznaczona dla krajów europejskich i ruchu prawostronnego. 2. Samochody muszą spełniać obowiązujące w Polsce wymagania wynikające z ustawy z dnia 20 czerwca 1997r – Prawo o ruchu drogowym oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy. 3. Wykonawca przekaże zamawiającemu komplet dokumentów wymaganych do rejestracji samochodów na terenie Polski. Samochody muszą posiadać homologację z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących poziomów emisji spalin i hałasu. Oferowane samochody muszą pochodzić z oficjalnego autoryzowanego kanału dystrybucji producenta na terenie Polski i posiadać minimum: 24 miesiące gwarancji producenta na silnik i podzespoły mechaniczne. Szczegółowe wymagania odnośnie przedmiotu zamówienia opisano w projekcie umowy oraz formularzach specyfikacji technicznej. 4. Termin wykonania wszystkich części: do 6 miesięcy od daty zawarcia umowy. Część nr 3 zamówienia: 4. Nazwa części: Dostawa samochodu osobowego typu SUV. 5. Krótki opis części: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego typu SUV, wyprodukowanego nie wcześniej niż w roku 2025, fabryczna kompletacja i wyposażenie samochodu przeznaczona dla krajów europejskich i ruchu prawostronnego. Pozostałe wymagania – zgodnie z pkt. 4.2.- 4.4. 6. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 34110000-1 Samochody osobowe. 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 8. Formularze Specyfikacji Technicznej stanowią Załącznik nr 8- 13 do SWZ.
Interne KennungZP.371.12.2026 Część 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 zamówienia: Dostawa samochodu ciężarowego typu KOMBI.
BeschreibungCzęść 4 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych samochodów typu PICKUP, SUV, KOMBI i brygadowy VAN w łącznej ilości 6 sztuk, wyprodukowanych nie wcześniej niż w roku 2025, fabryczna kompletacja i wyposażenie samochodów przeznaczona dla krajów europejskich i ruchu prawostronnego. 2. Samochody muszą spełniać obowiązujące w Polsce wymagania wynikające z ustawy z dnia 20 czerwca 1997r – Prawo o ruchu drogowym oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy. 3. Wykonawca przekaże zamawiającemu komplet dokumentów wymaganych do rejestracji samochodów na terenie Polski. Samochody muszą posiadać homologację z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących poziomów emisji spalin i hałasu. Oferowane samochody muszą pochodzić z oficjalnego autoryzowanego kanału dystrybucji producenta na terenie Polski i posiadać minimum: 24 miesiące gwarancji producenta na silnik i podzespoły mechaniczne. Szczegółowe wymagania odnośnie przedmiotu zamówienia opisano w projekcie umowy oraz formularzach specyfikacji technicznej. 4. Termin wykonania wszystkich części: do 6 miesięcy od daty zawarcia umowy. Część nr 4 zamówienia: 5. Nazwa części: Dostawa samochodu ciężarowego typu KOMBI. 6. Krótki opis części: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego typu KOMBI, wyprodukowanego nie wcześniej niż w roku 2025, fabryczna kompletacja i wyposażenie samochodu przeznaczona dla krajów europejskich i ruchu prawostronnego. Pozostałe wymagania – zgodnie z pkt. 4.2.- 4.4. 7. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 34136100-0 Lekkie samochody półciężarowe. 8. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 9. Formularze Specyfikacji Technicznej stanowią Załącznik nr 8- 13 do SWZ.
Interne KennungZP.371.12.2026 Część 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 zamówienia: Dostawa samochodu ciężarowego typu KOMBI.
BeschreibungCzęść 5 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych samochodów typu PICKUP, SUV, KOMBI i brygadowy VAN w łącznej ilości 6 sztuk, wyprodukowanych nie wcześniej niż w roku 2025, fabryczna kompletacja i wyposażenie samochodów przeznaczona dla krajów europejskich i ruchu prawostronnego. 2. Samochody muszą spełniać obowiązujące w Polsce wymagania wynikające z ustawy z dnia 20 czerwca 1997r – Prawo o ruchu drogowym oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy. 3. Wykonawca przekaże zamawiającemu komplet dokumentów wymaganych do rejestracji samochodów na terenie Polski. Samochody muszą posiadać homologację z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących poziomów emisji spalin i hałasu. Oferowane samochody muszą pochodzić z oficjalnego autoryzowanego kanału dystrybucji producenta na terenie Polski i posiadać minimum: 24 miesiące gwarancji producenta na silnik i podzespoły mechaniczne. Szczegółowe wymagania odnośnie przedmiotu zamówienia opisano w projekcie umowy oraz formularzach specyfikacji technicznej. 4. Termin wykonania wszystkich części: do 6 miesięcy od daty zawarcia umowy. Część nr 5 zamówienia: 5. Nazwa części: Dostawa samochodu ciężarowego typu KOMBI. 6. Krótki opis części: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego typu KOMBI, wyprodukowanego nie wcześniej niż w roku 2025, fabryczna kompletacja i wyposażenie samochodu przeznaczona dla krajów europejskich i ruchu prawostronnego. Pozostałe wymagania – zgodnie z pkt. 4.2.- 4.4. 7. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 34136100-0 Lekkie samochody półciężarowe. 8. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 9. Formularze Specyfikacji Technicznej stanowią Załącznik nr 8- 13 do SWZ.
Interne KennungZP.371.12.2026 Część 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 zamówienia: Dostawa samochodu ciężarowego typu brygadowy VAN.
BeschreibungCzęść 6 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych samochodów typu PICKUP, SUV, KOMBI i brygadowy VAN w łącznej ilości 6 sztuk, wyprodukowanych nie wcześniej niż w roku 2025, fabryczna kompletacja i wyposażenie samochodów przeznaczona dla krajów europejskich i ruchu prawostronnego. 2. Samochody muszą spełniać obowiązujące w Polsce wymagania wynikające z ustawy z dnia 20 czerwca 1997r – Prawo o ruchu drogowym oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy. 3. Wykonawca przekaże zamawiającemu komplet dokumentów wymaganych do rejestracji samochodów na terenie Polski. Samochody muszą posiadać homologację z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących poziomów emisji spalin i hałasu. Oferowane samochody muszą pochodzić z oficjalnego autoryzowanego kanału dystrybucji producenta na terenie Polski i posiadać minimum: 24 miesiące gwarancji producenta na silnik i podzespoły mechaniczne. Szczegółowe wymagania odnośnie przedmiotu zamówienia opisano w projekcie umowy oraz formularzach specyfikacji technicznej. 4. Termin wykonania wszystkich części: do 6 miesięcy od daty zawarcia umowy. Część nr 6 zamówienia: 5. Nazwa części: Dostawa samochodu ciężarowego typu brygadowy VAN. 6. Krótki opis części: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego typu brygadowy VAN, wyprodukowanego nie wcześniej niż w roku 2025, fabryczna kompletacja i wyposażenie samochodu przeznaczona dla krajów europejskich i ruchu prawostronnego Pozostałe wymagania – zgodnie z pkt. 4.2.-4.4. 7. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 34136100-0 Lekkie samochody półciężarowe. 8. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 9. Formularze Specyfikacji Technicznej stanowią Załącznik nr 8- 13 do SWZ.
Interne KennungZP.371.12.2026 Część 6