2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie e-usług publicznych w ramach realizacji projektu „Rozwój nowoczesnej e-administracji w Gminie Lipie”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, rozbudowa, modernizacja i integracja systemów informatycznych wraz z dostawą niezbędnego sprzętu w celu uruchomienia e-usług w ramach projektu „Rozwój nowoczesnej e-administracji w Gminie Lipie”. 2. Zamówienie jest podzielone na 3 części, tj. Część 1 – Uruchomienie e-usług publicznych, Część 2 – Uruchomienie systemu monitorowania środowiska, Część 3 – Podniesienie cyberbezpieczeństwa urzędu. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 84983-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Uruchomienie systemu monitorowania środowiska
Beschreibung: Część 2 – Uruchomienie systemu monitorowania środowiska 1. Zakup czujnika monitoringu jakości powietrza – 1 szt. 2. Wdrożenie systemu monitoringu jakości powietrza – 1 szt. 3. Usługi udostępniania danych o jakości powietrza – 1 szt. Dostawa powyższego sprzętu obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację.