See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji na specjalistyczne oprogramowania – umowa ramowa
Beschreibung: Zakup licencji na specjalistyczne oprogramowania – umowa ramowa w ramach projektu pn. „Utworzenie zespołu specjalistów cyberbezpieczeństwa działających lokalnie i wspierających podmioty krajowego systemu cyberbezpieczeństwa w obsłudze incydentów i odzyskiwaniu danych oraz prowadzenie działań podnoszących świadomość o cyberbezpieczeństwie” - w podziale na 10 zadań.
Interne Kennung: 283/BŁiI/25/ESz
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Dostawa licencji na zaawansowane oprogramowanie do statycznej analizy kodu binarnego i inżynierii wstecznej, zgodnie ze wskazanymi właściwościami wraz ze wsparciem producenta na okres 36 miesięcy.
Interne Kennung: 283/BŁiI/25/ESz - Zadanie 1
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Dostawa licencji na oprogramowanie do zaawansowanej analizy i przeglądania dzienników zdarzeń systemu Windows wraz ze wsparciem producenta na okres 36 miesięcy.
Interne Kennung: 283/BŁiI/25/ESz - Zadanie 2
Menge: 18 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Dostawa licencji na zaawansowane oprogramowanie do analizy danych cyfrowych, umożliwiające akwizycję, przetwarzanie i analizę śladów z różnych nośników oraz systemów operacyjnych wraz ze wsparciem producenta na okres 36 miesięcy.
Interne Kennung: 283/BŁiI/25/ESz - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Dostawa licencji na oprogramowanie do analizy kryminalistycznej danych cyfrowych, umożliwiające akwizycję, przetwarzanie oraz analizę plików, dysków i systemów operacyjnych wraz ze wsparciem producenta na okres 36 miesięcy.
Interne Kennung: 283/BŁiI/25/ESz - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Dostawa licencji na oprogramowanie przeznaczone do analizy kryminalistycznej danych cyfrowych, umożliwiające skanowanie zamontowanych obrazów dysków oraz pojedynczych plików w celu identyfikacji złośliwych działań, naruszeń bezpieczeństwa oraz artefaktów powłamaniowych wraz ze wsparciem producenta na okres 36 miesięcy.
Interne Kennung: 283/BŁiI/25/ESz - Zadanie 5
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Dostawa licencji na oprogramowanie z narzędziem do pasywnej analizy ruchu sieciowego, umożliwiające ekstrakcję artefaktów cyfrowych oraz identyfikację potencjalnych zagrożeń na podstawie przechwyconych pakietów wraz ze wsparciem producenta na okres 36 miesięcy.
Interne Kennung: 283/BŁiI/25/ESz - Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Dostawa licencji na oprogramowanie do wirtualizacji obrazów dysków i analizy śledczej, umożliwiające uruchamianie systemów operacyjnych z przechwyconych nośników w celu badania ich stanu i aktywności użytkownika wraz ze wsparciem producenta na okres 36 miesięcy.
Interne Kennung: 283/BŁiI/25/ESz - Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Dostawa licencji na zaawansowane narzędzie do analizy zagrożeń i wywiadu sieciowego, umożliwiające identyfikację złośliwej aktywności oraz monitorowanie ruchu sieciowego w celu wykrywania potencjalnych incydentów bezpieczeństwa w formie WebAplikacji wraz ze wsparciem producenta na okres 36 miesięcy.
Interne Kennung: 283/BŁiI/25/ESz - Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Dostawa licencji na specjalistyczne oprogramowanie do analizy zagrożeń cybernetycznych, dostarczająca informacje o aktywnościach cyberprzestępczych, wskaźnikach kompromitacji (IoC) oraz taktykach, technikach i procedurach (TTP) wykorzystywanych przez atakujących wraz ze wsparciem producenta na okres 36 miesięcy.
Interne Kennung: 283/BŁiI/25/ESz - Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: Dostawa licencji na oprogramowanie do analizy dynamicznej plików i adresów URL, umożliwiające automatyczne wykrywanie złośliwego oprogramowania oraz analizę jego zachowania w izolowanym środowisku informatycznym wraz ze wsparciem producenta na okres 36 miesięcy.
Interne Kennung: 283/BŁiI/25/ESz - Zadanie 10