See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afsluiten van de volgende verzekeringscontracten: Personenverzekeringen, Verzekeringen Materiële Schade, Verzekeringen Aansprakelijkheid, Verzekeringen Auto en Bijstandsverzekering en Gezondheidszorg voor de Gemeente en OCMW Zonhoven
Beschreibung: Deze overheidsopdracht heeft als voorwerp het afsluiten van de verzekeringspolissen Personen, Materiële Schade, Aansprakelijkheid, Auto en bijstand en gezondheidszorg voor de Gemeente en OCMW Zonhoven.
Interne Kennung: VERZ-ZONH-2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VERZ-ZONH-2026 - Perceel 1: Personenverzekeringen
Beschreibung: Personenverzekeringen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: VERZ-ZONH-2026 -Perceel 2: Verzekeringen Materiële Schade
Beschreibung: Verzekeringen Materiële Schade
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: VERZ-ZONH-2026 - Perceel 3: Verzekeringen Aansprakelijkheid
Beschreibung: Perceel 3: Verzekeringen Aansprakelijkheid
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: VERZ-ZONH-2026 - Perceel 4: Verzekeringen Auto
Beschreibung: Perceel 4: Verzekeringen Auto
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: VERZ-ZONH-2026 - Perceel 5: Gezondheidszorgen
Beschreibung: Perceel 5: Gezondheidszorgen
Interne Kennung: 5