2. Verfahren
Verfahren
Titel: Administratieve, personele en financiële dienstverlening voor Stichting Christelijke Kindcentra Drenthe
Beschreibung: CKC Drenthe is op zoek naar een dienstverlener die zorgdraagt voor de levering, implementatie en volledige inrichting van een oplossing, bestaande uit de benodigde licenties en de administratieve, personele en financiële diensten. Zie offerteaanvraag.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75121000 Administrative Dienste im Bildungswesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1