273297-2026 - Wettbewerb
Polen – Architekturentwurf – Modernizacja budynków Urzędu Miasta Jarosławia - Rynek 1 oraz Rynek 6. Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej na wykonanie remontu i przebudowy pomieszczeń zlokalizowanych w budynku Ratusza pod adresem Rynek 1 w Jarosławiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja budynków Urzędu Miasta Jarosławia - Rynek 1 oraz Rynek 6. Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej na wykonanie remontu i przebudowy pomieszczeń zlokalizowanych w budynku Ratusza pod adresem Rynek 1 w Jarosławiu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej na wykonanie remontu i przebudowy pomieszczeń zlokalizowanych w budynku Ratusza pod adresem Rynek 1 w Jarosławiu wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę lub dokonaniem odpowiedniego zgłoszenia na wykonanie robót budowlanych oraz pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji prac budowalnych.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen"Nie dotyczy"