2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maatschappelijke begeleiding & taalles voor statushouders, Participatieverklaringstraject voor inburgeraars
Beschreibung: Zaffier wil met deze aanbesteding de volgende zaken inkopen: 1. Maatschappelijke begeleiding van statushouders, zoals beschreven in de Wet Inburgering 2021, plus enkele aanvullingen; 2. Het participatieverklaringstraject voor alle inburgeraars (statushouders en gezins- en overige migranten); 3. Taalles en les in kennis van de Nederlandse maatschappij (KNM) voor alle statushouders in de B1- en Z-route. Binnen de aanbesteding is hiertoe een percelenverdeling gemaakt. De maatschappelijke begeleiding (1) en het participatieverklaringstraject (2) worden gezamenlijk ingekocht in perceel 1. De taalles en KNM aan statushouders in de B1- en Z-route (3) worden gezamenlijk ingekocht in perceel 2. Daarbij wil Zaffier gaan werken met een startklas voor statushouders. In deze startklas zullen elementen uit zowel de maatschappelijke begeleiding als uit de taalles en de les KNM verwerkt worden. Per perceel wordt een raamovereenkomst gesloten tussen Zaffier en één opdrachtnemer. Een raamovereenkomst voor de duur van 8 jaar en 5 maanden (implementatietermijn). De maximale omvang staat per perceel vermeld in de leidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Een Europese openbare procedure voor SAS-diensten boven de drempel. EMVI - BPKV
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maatschappelijke begeleiding (MB) en participatieverklaringstraject (PVT)
Beschreibung: 1. Maatschappelijke begeleiding van statushouders, zoals beschreven in de Wet Inburgering 2021, plus enkele aanvullingen; 2. Het participatieverklaringstraject voor alle inburgeraars (statushouders en gezins- en overige migranten); Inclusief het organiseren van de startklas. De maximale omvang per perceel is als volgt: Perceel 1: 6.000 individuele aanvragen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Taalles en KNM aan statushouders in de B1 en Z-route
Beschreibung: Taalles en les in kennis van de Nederlandse maatschappij (KNM) voor alle statushouders in de B1- en Z-route. De maximale omvang per perceel is als volgt: Perceel 2: 3.600 individuele aanvragen
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen