See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeglądy okresowe sprzętu medycznego i aparatury medycznej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są przeglądy okresowe sprzętu medycznego i aparatury medycznej - 221 zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo - cenowy - załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-0655-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Chłodziarka farmaceutyczna Haemo 400V
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.1
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Łóżka elektryczne EX5
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.2
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 - Materac przeciwodleżynowy Auralis 200
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.3
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Wieża artroskopowa i shavery
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.4
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 - Konsola waporyzacji
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.5
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Zadanie nr 6 - Szyny do ćwiczeń
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.6
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Zadanie nr 7 - Pompy Ascor
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.7
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Zadanie nr 8 - Aparat EKG Aspel
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.8
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Zadanie nr 9 - Urządzenia Astar
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.9
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Zadanie nr 10 Rozmrażarka do osocza
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.10
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Zadanie nr 11 Pompy infuzyjne Alaris
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.11
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Zadanie nr 12 Podgrzewacz do płynów
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.12
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 13
Beschreibung: Zadanie nr 13 - Komora laminarna Berner
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.13
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 14
Beschreibung: Zadanie nr 14 - Komora laminarna Bioair
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.14
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 15
Beschreibung: Zadanie nr 15 Kardiomonitor Biocare
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.15
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 16
Beschreibung: Zadanie nr 16 Laser holmowy Litho
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.16
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 17
Beschreibung: Zadanie nr 17 - Wideotorakoskop VTE 160 / LTE 160
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.17
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 18
Beschreibung: Zadanie nr 18 - Ultrasonograf BK Medical
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.18
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 19
Beschreibung: Zadanie nr 19 - Resektoskop
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.19
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 20
Beschreibung: Zadanie nr 20 - Pompy Braun
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.20
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 21
Beschreibung: Zadanie nr 21 - Stymulator nerwów obwodowych
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.21
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 22
Beschreibung: Zadanie nr 22 - Piła Braun
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.22
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 23
Beschreibung: Zadanie nr 23 - System do planowania zabiegów bronchoskopowych
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.23
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 24
Beschreibung: Zadanie nr 24 - Aparat EKG BTL
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.24
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 25
Beschreibung: Zadanie nr 25 - Urządzenia BTL
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.25
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 26
Beschreibung: Zadanie nr 26 - Kardiomonitor Q7
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.26
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 27
Beschreibung: Zadanie nr 27 - Holter ciśnienia
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.27
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 28
Beschreibung: Zadanie nr 28 - Laser wysokoenergetyczny
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.28
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 29
Beschreibung: Zadanie nr 29 - Zmiękczacz AQASilk
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.29
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 30
Beschreibung: Zadanie nr 30 - Ssak elektryczny
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.30
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 31
Beschreibung: Zadanie nr 31 - Skaner Vita XE
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.31
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 32
Beschreibung: Zadanie nr 32 - Aparat RTG Carestream
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.32
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 33
Beschreibung: Zadanie nr 33 - Mikroskop z kamerą
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.33
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 34
Beschreibung: Zadanie nr 34 - Ssak elektryczny Victoria Versa
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.34
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 35
Beschreibung: Zadanie nr 35 - Kardiomonitor Comen
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.35
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 36
Beschreibung: Zadanie nr 36 - Urządzenie do podciśnieniowej terapii leczenia ran Confort
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.36
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 37
Beschreibung: Zadanie nr 37 - Kardiomonitor Contec
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.37
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 38
Beschreibung: Zadanie nr 38 - Zestaw do elektroterapii Firing EVO
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.38
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 39
Beschreibung: Zadanie nr 39 - Aparat do elektrochirurgii VLFT10GEN
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.39
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 40
Beschreibung: Zadanie nr 40 - Platforma elektrochirurgiczna Force Triad
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.40
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 41
Beschreibung: Zadanie nr 41 - Zestaw do biostymulacji laserowej
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.41
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 42
Beschreibung: Zadanie nr 42 - Barwiarka
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.42
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 43
Beschreibung: Zadanie nr 43 - Urządzenie do kompresji klatki piersiowej
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.43
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr 44
Beschreibung: Zadanie nr 44 - Kardiomonitor Diagnos
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.44
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr 45
Beschreibung: Zadanie nr 45 - Kardiomonitor Vista 120
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.45
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 46
Beschreibung: Zadanie nr 46 - Most sufitowy Drager
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.46
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr 47
Beschreibung: Zadanie nr 47 - Kompatybilna elektryczna tomografia impedencyjna wraz z respiratorem
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.47
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr 48
Beschreibung: Zadanie nr 48 - Mobilny aparat RTG Topaz
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.48
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie nr 49
Beschreibung: Zadanie nr 49 - Platforma hemodynamiczna EV1000
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.49
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie nr 50
Beschreibung: Zadanie nr 50 - Diatermia chirurgiczna SPECTRUM
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.50
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie nr 51
Beschreibung: Zadanie nr 51 - Urządzenia rehabilitacyjne Emildue
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.51
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie nr 52
Beschreibung: Zadanie nr 52 - Urządzenia rehabilitacyjne Emildue
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.52
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie nr 53
Beschreibung: Zadanie nr 53 - Kardiomonitor Emtel
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.53
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie nr 54
Beschreibung: Zadanie nr 54 - Defibrylator DefiMax
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.54
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie nr 55
Beschreibung: Zadanie nr 55 - Diatermia Erbe
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.55
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie nr 56
Beschreibung: Zadanie nr 56 - Cykloergometr ERGO-FIT
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.56
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie nr 57
Beschreibung: Zadanie nr 57 - Komora laminarna AC2-4S1
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.57
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie nr 58
Beschreibung: Zadanie nr 58 - Ultrasonograf anestezjologiczny Ezono
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.58
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie nr 59
Beschreibung: Zadanie nr 59 - Stół operacyjny Famed
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.59
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie nr 60
Beschreibung: Zadanie nr 60 - Łóżko elektryczne FAMED
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.60
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie nr 61
Beschreibung: Zadanie nr 61 - Aparat EKG FARUM
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.61
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie nr 62
Beschreibung: Zadanie nr 62- Autoklaw Fedegari
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.62
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie nr 63
Beschreibung: Zadanie nr 63 - Aparat do ciągłych terapii nerkozastępczych Multifiltra
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.63
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie nr 64
Beschreibung: Zadanie nr 64 - Pompa Fresenius
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.64
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie nr 65
Beschreibung: Zadanie nr 65 - Cieplarka Froilabo
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.65
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie nr 66
Beschreibung: Zadanie nr 66 - Ultrasonograf GE
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.66
Los: LOT-0074
Titel: Zadanie nr 67
Beschreibung: Zadanie nr 67 - Aparat RTG Ramię C
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.67
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie nr 68
Beschreibung: Zadanie nr 68 - Aparat RTG MAC
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.68
Los: LOT-0076
Titel: Zadanie nr 69
Beschreibung: Zadanie nr 69 - Zgrzewarka rękawów GS-571D
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.69
Los: LOT-0077
Titel: Zadanie nr 70
Beschreibung: Zadanie nr 70 - Myjnia ultradźwiękowa Branson 8510
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.70
Los: LOT-0078
Titel: Zadanie nr 71
Beschreibung: Zadanie nr 71- Myjnia FD 1810
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.71
Los: LOT-0079
Titel: Zadanie nr 72
Beschreibung: Zadanie nr 72 - Suszarka Getinge
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.72
Los: LOT-0080
Titel: Zadanie nr 73
Beschreibung: Zadanie nr 73 - Ssak elektryczny SUPER VEGA
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.73
Los: LOT-0081
Titel: Zadanie nr 74
Beschreibung: Zadanie nr 74 - Auto czytnik Atest
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.74
Los: LOT-0082
Titel: Zadanie nr 75
Beschreibung: Zadanie nr 75 - Defibrylator Corpuls
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.75
Los: LOT-0083
Titel: Zadanie nr 76
Beschreibung: Zadanie nr 76 - Myjnia Clinox
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.76
Los: LOT-0084
Titel: Zadanie nr 77
Beschreibung: Zadanie nr 77 - Macerator
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.77
Los: LOT-0085
Titel: Zadanie nr 78
Beschreibung: Zadanie nr 78 - Respirator Hamilton
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.78
Los: LOT-0086
Titel: Zadanie nr 79
Beschreibung: Zadanie nr 79 - Polisomnograf
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.79
Los: LOT-0087
Titel: Zadanie nr 80
Beschreibung: Zadanie nr 80 - Urządzenie do podciśnieniowej terapii leczenia ran
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.80
Los: LOT-0088
Titel: Zadanie nr 81
Beschreibung: Zadanie nr 81 - Zgrzewarka rękawów
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.81
Los: LOT-0089
Titel: Zadanie nr 82
Beschreibung: Zadanie nr 82 - Łóżka i materace Hill Rom
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.82
Los: LOT-0090
Titel: Zadanie nr 83
Beschreibung: Zadanie nr 83 - Generator impulsów powietrznych
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.83
Los: LOT-0091
Titel: Zadanie nr 84
Beschreibung: Zadanie nr 84 - Ultrasonograf Hitachi
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.84
Los: LOT-0092
Titel: Zadanie nr 85
Beschreibung: Zadanie nr 85 - Urządzenie do dezynfekcji metodą zamgławiania Sanivir
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.85
Los: LOT-0093
Titel: Zadanie nr 86
Beschreibung: Zadanie nr 86 - Urządzenie do dekontaminacji powietrza
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.86
Los: LOT-0094
Titel: Zadanie nr 87
Beschreibung: Zadanie nr 87 - Termocykler Imogena
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.87
Los: LOT-0095
Titel: Zadanie nr 88
Beschreibung: Zadanie nr 88 - Bieżnia ERT-100
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.88
Los: LOT-0096
Titel: Zadanie nr 89
Beschreibung: Zadanie nr 89 - Aparat RTG ramię C
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.89
Los: LOT-0097
Titel: Zadanie nr 90
Beschreibung: Zadanie nr 90 - Urządzenie płucząco-dezynfekujące Optima 3
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.90
Los: LOT-0098
Titel: Zadanie nr 91
Beschreibung: Zadanie nr 91 - Urządzenie do masażu wibracyjnego Fleximatic
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.91
Los: LOT-0099
Titel: Zadanie nr 92
Beschreibung: Zadanie nr 92 - Zestawy Storz
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.92
Los: LOT-0100
Titel: Zadanie nr 93
Beschreibung: Zadanie nr 93 - Pompa ssąco - płucząca Storz
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.93
Los: LOT-0101
Titel: Zadanie nr 94
Beschreibung: Zadanie nr 94 - Kolumna urologiczna
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.94
Los: LOT-0102
Titel: Zadanie nr 95
Beschreibung: Zadanie nr 95 - Kolumny Kendromed
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.95
Los: LOT-0103
Titel: Zadanie nr 96
Beschreibung: Zadanie nr 96 - Orbitrek Kettler
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.96
Los: LOT-0104
Titel: Zadanie nr 97
Beschreibung: Zadanie nr 97 - Cykloergometr Kettler
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.97
Los: LOT-0105
Titel: Zadanie nr 98
Beschreibung: Zadanie nr 98 - Rotor elektryczny
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.98
Los: LOT-0106
Titel: Zadanie nr 99
Beschreibung: Zadanie nr 99 - System do biopsji fuzyjnej Trinity
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.99
Los: LOT-0107
Titel: Zadanie nr 100
Beschreibung: Zadanie nr 100 - Łóżko elektryczne Eleganza 1
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.100
Los: LOT-0109
Titel: Zadanie nr 101
Beschreibung: Zadanie nr 101 - Aparat do krioterapii
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.101
Los: LOT-0110
Titel: Zadanie nr 102
Beschreibung: Zadanie nr 102 - Pompa infuzyjna Duet
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.102
Los: LOT-0111
Titel: Zadanie nr 103
Beschreibung: Zadanie nr 103 - Uroflowmetr
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.103
Los: LOT-0112
Titel: Zadanie nr 104
Beschreibung: Zadanie nr 104 - Destylator
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.104
Los: LOT-0113
Titel: Zadanie nr 105
Beschreibung: Zadanie nr 105 - Aparat EKG M-Trace
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.105
Los: LOT-0114
Titel: Zadanie nr 106
Beschreibung: Zadanie nr 106 - Chłodziarka Mawi
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.106
Los: LOT-0115
Titel: Zadanie nr 107
Beschreibung: Zadanie nr 107 - Elektroniczny system drenażowy Thopaz+
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.107
Los: LOT-0116
Titel: Zadanie nr 108
Beschreibung: Zadanie nr 108 - Ssak elektryczny Basic Jezdny
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.108
Los: LOT-0117
Titel: Zadanie nr 109
Beschreibung: Fotel urologiczny
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.109
Los: LOT-0118
Titel: Zadanie nr 110
Beschreibung: Zadanie nr 110 - Urządzenie wytwarzające impulsowe pole elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.110
Los: LOT-0119
Titel: Zadanie nr 111
Beschreibung: Zadanie nr 111 - Wanna do masażu wirowego kończyń dolnych WKG
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.111
Los: LOT-0120
Titel: Zadanie nr 112
Beschreibung: Zadanie nr 112 - Urządzenie do masażu membranowego AQUA I
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.112
Los: LOT-0121
Titel: Zadanie nr 113
Beschreibung: Zadanie nr 113 - Kabina pletyzmograficzna Elite DL
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.113
Los: LOT-0122
Titel: Zadanie nr 114
Beschreibung: Zadanie nr 114 - Lampa zabiegowa Medilux
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.114
Los: LOT-0123
Titel: Zadanie nr 115
Beschreibung: Zadanie nr 115 - Pompy S300 i stacje dokujące Medima
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.115
Los: LOT-0124
Titel: Zadanie nr 116
Beschreibung: Zadanie nr 116 - Pompy S2 i S1 Medima
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.116
Los: LOT-0125
Titel: Zadanie nr 117
Beschreibung: Zadanie nr 117 - Analizator tlenku azotu wraz ze spirometrem
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.117
Los: LOT-0126
Titel: Zadanie nr 118
Beschreibung: Zadanie nr 118 - Ultrasonograf MySono U5
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.118
Los: LOT-0127
Titel: Zadanie nr 119
Beschreibung: Zadanie nr 119 - Ssak elektryczny Mevacs
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.119
Los: LOT-0128
Titel: Zadanie nr 120
Beschreibung: Zadanie nr 120 - Myjnia do endoskopów Advantage Plus
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.120
Los: LOT-0129
Titel: Zadanie nr 121
Beschreibung: Zadanie nr 121 - Cieplarka Medlab
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.121
Los: LOT-0130
Titel: Zadanie nr 122
Beschreibung: Zadanie nr 122 - Neuromonitoring wola tarczycowego
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.122
Los: LOT-0131
Titel: Zadanie nr 123
Beschreibung: Zadanie nr 123 - Chirurgiczna wiertarka szybkoobrotowa z napędem neurochirurgicznym
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.123
Los: LOT-0132
Titel: Zadanie nr 124
Beschreibung: Zadanie nr 124 - Myjnia - dezynfekator Topic 20
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.124
Los: LOT-0133
Titel: Zadanie nr 125
Beschreibung: Zadanie nr 125 - Stół operacyjny Practico
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.125
Los: LOT-0134
Titel: Zadanie nr 126
Beschreibung: Zadanie nr 126 - Spirometr Mes przegląd + cechowanie
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.126
Los: LOT-0135
Titel: Zadanie nr 127
Beschreibung: Zadanie nr 127 - Łóżko Metalowiec
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.127
Los: LOT-0136
Titel: Zadanie nr 128
Beschreibung: Zadanie nr 128 - Zestaw do terapii falą ultradźwiękową
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.128
Los: LOT-0137
Titel: Zadanie nr 129
Beschreibung: Zadanie nr 129 - Laser holmowy
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.129
Los: LOT-0138
Titel: Zadanie nr 130
Beschreibung: Zadanie nr 130 - Insuflator
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.130
Los: LOT-0139
Titel: Zadanie nr 131
Beschreibung: Zadanie nr 131 - Myjnia do obuwia
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.131
Los: LOT-0140
Titel: Zadanie nr 132
Beschreibung: Zadanie nr 132 - Echokardiograf M9
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.132
Los: LOT-0141
Titel: Zadanie nr 133
Beschreibung: Zadanie nr 133 - Kardiomonitor Mindray
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.133
Los: LOT-0142
Titel: Zadanie nr 134
Beschreibung: Zadanie nr 134 - Pulsoksymetr specjalistyczny Mindray
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.134
Los: LOT-0143
Titel: Zadanie nr 135
Beschreibung: Zadanie nr 135 - Ultrasonograf Mindray TE9T
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.135
Los: LOT-0144
Titel: Zadanie nr 136
Beschreibung: Zadanie nr 136 - Pletyzmograf elektroniczny wraz z kompatybilnym system oscylacji wymuszonej
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.136
Los: LOT-0146
Titel: Zadanie nr 137
Beschreibung: Zadanie nr 137 - Aparat do badań urodynamicznych
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.137
Los: LOT-0147
Titel: Zadanie nr 138
Beschreibung: Zadanie nr 138 - Wirówka MPW
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.138
Los: LOT-0148
Titel: Zadanie nr 139
Beschreibung: Zadanie nr 139 - Łóżko elektryczne VIVO
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.139
Los: LOT-0149
Titel: Zadanie nr 140
Beschreibung: Zadanie nr 140 - Kardiomonitor Nihon Kohden
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.140
Los: LOT-0150
Titel: Zadanie nr 141
Beschreibung: Zadanie nr 141- Defibrylator TEC-5621K
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.141
Los: LOT-0151
Titel: Zadanie nr 142
Beschreibung: Zadanie nr 142 - Mikroskop
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.142
Los: LOT-0152
Titel: Zadanie nr 143
Beschreibung: Zadanie nr 143 - Ssak elektryczny Ogarit
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.143
Los: LOT-0153
Titel: Zadanie nr 144
Beschreibung: Zadanie nr 144 - Chłodziarka farmaceutyczna OLITREM
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.144
Los: LOT-0154
Titel: Zadanie nr 145
Beschreibung: Zadanie nr 145 - Mikroskop
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.145
Los: LOT-0155
Titel: Zadanie nr 146
Beschreibung: Zadanie nr 146 - Wideotorakoskop VTE 160 / LTE 160
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.146
Los: LOT-0156
Titel: Zadanie nr 147
Beschreibung: Zadanie nr 147 - Mikroskop MB200
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.147
Los: LOT-0157
Titel: Zadanie nr 148
Beschreibung: Zadanie nr 148 - Lampa zabiegowa Ordisi
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.148
Los: LOT-0158
Titel: Zadanie nr 149
Beschreibung: Zadanie nr 149 - Ssak elektryczny Oxylitre
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.149
Los: LOT-0159
Titel: Zadanie nr 150
Beschreibung: Zadanie nr 150 - Urządzenie do dezynfekcji metodą zamgławiania
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.150
Los: LOT-0160
Titel: Zadanie nr 151
Beschreibung: Zadanie nr 151 - Wideobronchofiberoskop
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.151
Los: LOT-0161
Titel: Zadanie nr 152
Beschreibung: Zadanie nr 152 - Kardiomonitory Philips
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.152
Los: LOT-0162
Titel: Zadanie nr 153
Beschreibung: Zadanie nr 153 - Ultrasonograf HDI 4000
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.153
Los: LOT-0163
Titel: Zadanie nr 154
Beschreibung: Zadanie nr 154 - AUTOCPAP Dream Station
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.154
Los: LOT-0164
Titel: Zadanie nr 155
Beschreibung: Zadanie nr 155 - Respirator EVO O2
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.155
Los: LOT-0165
Titel: Zadanie nr 156
Beschreibung: Zadanie nr 156 - Respirator Trilogy 100
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.156
Los: LOT-0166
Titel: Zadanie nr 157
Beschreibung: Zadanie nr 157- Respirator Trilogy 202
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.157
Los: LOT-0167
Titel: Zadanie nr 158
Beschreibung: Zadanie nr 158 - Defibrylator Efficia DEM 100
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.158
Los: LOT-0168
Titel: Zadanie nr 159
Beschreibung: Zadanie nr 159 - Cieplarka TIN-IN 16
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.159
Los: LOT-0169
Titel: Zadanie nr 160
Beschreibung: Zadanie nr 160 - Defibrylator Lifepack
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.160
Los: LOT-0170
Titel: Zadanie nr 161
Beschreibung: Zadanie nr 161 - Cykloergometr PHYSIO
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.161
Los: LOT-0171
Titel: Zadanie nr 162
Beschreibung: Zadanie nr 162 - Cieplartka CLN 15 ECO
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.162
Los: LOT-0172
Titel: Zadanie nr 163
Beschreibung: Zadanie nr 163 - Vortex VSM-3
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.163
Los: LOT-0173
Titel: Zadanie nr 164
Beschreibung: Zadanie nr 164 - Stół ginekologiczno-urologiczny Golem Urodynamic
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.164
Los: LOT-0174
Titel: Zadanie nr 165
Beschreibung: Zadanie nr 165 - Macerator UNO
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.165
Los: LOT-0175
Titel: Zadanie nr 166
Beschreibung: Zadanie nr 166 - Czytnik mikropłytek z oprogramowaniem Multiskan FC
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.166
Los: LOT-0176
Titel: Zadanie nr 167
Beschreibung: Zadanie nr 167 - Laser holmowy Cybex Ho 100
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.167
Los: LOT-0177
Titel: Zadanie nr 168
Beschreibung: Zadanie nr 168 - Zestaw do enukleacji i morcelacji gruczołu krokowego
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.168
Los: LOT-0178
Titel: Zadanie nr 169
Beschreibung: Zadanie nr 169 - Kapnograf TCM5 Flex
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.169
Los: LOT-0179
Titel: Zadanie nr 170
Beschreibung: Zadanie nr 170 - Kapnograf Sentec SDM5
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.170
Los: LOT-0180
Titel: Zadanie nr 171
Beschreibung: Zadanie nr 171 - Respirator Astral
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.171
Los: LOT-0181
Titel: Zadanie nr 172
Beschreibung: Zadanie nr 172 - Respirator Stellar
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.172
Los: LOT-0182
Titel: Zadanie nr 173
Beschreibung: Zadanie nr 173 - Płuczka płytek Wellwash
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.173
Los: LOT-0183
Titel: Zadanie nr 174
Beschreibung: Zadanie nr 174 - Auto CPAP Resmed
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.174
Los: LOT-0184
Titel: Zadanie nr 175
Beschreibung: Zadanie nr 175 - Aparat do pH-metrii dróg oddechowych Restech Dx-pH
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.175
Los: LOT-0185
Titel: Zadanie nr 176
Beschreibung: Zadanie nr 176 - Szyna CMP Fisiotek
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.176
Los: LOT-0186
Titel: Zadanie nr 177
Beschreibung: Zadanie nr 177 - Kabina dezynfekcyjna
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.177
Los: LOT-0187
Titel: Zadanie nr 178
Beschreibung: Zadanie nr 178 - Pompa ssąco płucząca Lemke P101
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.178
Los: LOT-0188
Titel: Zadanie nr 179
Beschreibung: Zadanie nr 179 - Bramka do pomiaru temperatury
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.179
Los: LOT-0189
Titel: Zadanie nr 180
Beschreibung: Zadanie nr 180 - Ultrasonograf NeuCrystal C40
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.180
Los: LOT-0190
Titel: Zadanie nr 181
Beschreibung: Zadanie nr 181 - Wideolaryngoskop VLMCF (M30-1)
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.181
Los: LOT-0191
Titel: Zadanie nr 182
Beschreibung: Zadanie nr 182 - Aparat RTG Siremobil Compact L
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.182
Los: LOT-0192
Titel: Zadanie nr 183
Beschreibung: Zadanie nr 183 - Aparat do kruszenia kamieni metodą ESWL Modulith
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.183
Los: LOT-0193
Titel: Zadanie nr 184
Beschreibung: Zadanie nr 184 - Zestaw do podciśnieniowego leczenia ran
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.184
Los: LOT-0194
Titel: Zadanie nr 185
Beschreibung: Zadanie nr 185 - System wodnego oczyszczania ran Versajet
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.185
Los: LOT-0195
Titel: Zadanie nr 186
Beschreibung: Zadanie nr 186 - Sterylizator kasetowy 5000S
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.186
Los: LOT-0196
Titel: Zadanie nr 187
Beschreibung: Zadanie nr 187 - Aparat RTG DZRS 9090
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.187
Los: LOT-0197
Titel: Zadanie nr 188
Beschreibung: Zadanie nr 188 - Stół operacyjny Steris
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.188
Los: LOT-0198
Titel: Zadanie nr 189
Beschreibung: Zadanie nr 189 - Łóżko elektryczne Vida
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.189
Los: LOT-0199
Titel: Zadanie nr 190
Beschreibung: Zadanie nr 190- Wózek transportowy ST1-X
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.190
Los: LOT-0200
Titel: Zadanie nr 191
Beschreibung: Zadanie nr 191 - Fotel transportowy PRIME TC
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.191
Los: LOT-0201
Titel: Zadanie nr 192
Beschreibung: Zadanie nr 192 - Łóżko elektryczne SV2/Complete
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.192
Los: LOT-0202
Titel: Zadanie nr 193
Beschreibung: Zadanie nr 193 - Urządzenie do wspomagania klatki piersiowej LUCAS 3.1
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.193
Los: LOT-0203
Titel: Zadanie nr 194
Beschreibung: Zadanie nr 194 - Retraktor LED Rolle AND Rolle
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.194
Los: LOT-0204
Titel: Zadanie nr 195
Beschreibung: Zadanie nr 195- Wiertarka Synthes
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.195
Los: LOT-0205
Titel: Zadanie nr 196
Beschreibung: Zadanie nr 196 - Stół rehabilitacyjny SR-II
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.196
Los: LOT-0206
Titel: Zadanie nr 197
Beschreibung: Zadanie nr 197 - Wstrząsarka TK3S
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.197
Los: LOT-0207
Titel: Zadanie nr 198
Beschreibung: Zadanie nr 198 - Podgrzewacz do płynów Prolab
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.198
Los: LOT-0208
Titel: Zadanie nr 199
Beschreibung: Zadanie nr 199- Cieplarka IMH 60
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.199
Los: LOT-0209
Titel: Zadanie nr 200
Beschreibung: Zadanie nr 200 - Ultrasonograf TUS-A300
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.200
Los: LOT-0210
Titel: Zadanie nr 201
Beschreibung: Zadanie nr 201 - System ogrzewania pacjenta MISTRAL
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.201
Los: LOT-0211
Titel: Zadanie nr 202
Beschreibung: Zadanie nr 202 - Pompa wodna FT 35S
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.202
Los: LOT-0212
Titel: Zadanie nr 203
Beschreibung: Zadanie nr 203 - Stół zabiegowy STEL21
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.203
Los: LOT-0213
Titel: Zadanie nr 204
Beschreibung: Zadanie nr 204 - Fotel zabiegowy FoZa
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.204
Los: LOT-0214
Titel: Zadanie nr 205
Beschreibung: Zadanie nr 205 - Negatoskop
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.205
Los: LOT-0215
Titel: Zadanie nr 206
Beschreibung: Zadanie nr 206 - Ssak elektryczny VAC-2
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.206
Los: LOT-0216
Titel: Zadanie nr 207
Beschreibung: Zadanie nr 207 - Aparat do koagulacji Force EZ
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.207
Los: LOT-0217
Titel: Zadanie nr 208
Beschreibung: Zadanie nr 208 - Fotel urologiczny ML3g
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.208
Los: LOT-0218
Titel: Zadanie nr 209
Beschreibung: Zadanie nr 208 - Stół zabiegowy ML4
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.209
Los: LOT-0219
Titel: Zadanie nr 210
Beschreibung: Zadanie nr 210 - Myjnia do endoskopów Endocleaner
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.210
Los: LOT-0220
Titel: Zadanie nr 211
Beschreibung: Zadanie nr 211 - Zestaw opasek pneumatycznych
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.211
Los: LOT-0221
Titel: Zadanie nr 212
Beschreibung: Zadanie nr 212 - Wyciąg nastołowy laboratoryjny Vetox 120-10
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.212
Los: LOT-0222
Titel: Zadanie nr 213
Beschreibung: Zadanie nr 213 - Podnośnik mobilny EAGLE 620
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.213
Los: LOT-0223
Titel: Zadanie nr 214
Beschreibung: Zadanie nr 214 - Rynomanometr Rhino 4000
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.214
Los: LOT-0224
Titel: Zadanie nr 215
Beschreibung: Zadanie nr 215 - Szafa do suszenia endoskopów DRY 300
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.215
Los: LOT-0225
Titel: Zadanie nr 216
Beschreibung: Zadanie nr 216 - Podnośnik mobilny Solar 185
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.216
Los: LOT-0226
Titel: Zadanie nr 217
Beschreibung: Zadanie nr 217 - Lampa Sollux LS-5
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.217
Los: LOT-0227
Titel: Zadanie nr 218
Beschreibung: Zadanie nr 218 - Impulsowe pole magnetyczne Magnoter D56ABL
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.218
Los: LOT-0228
Titel: Zadanie nr 219
Beschreibung: Zadanie nr 219 - Aparat RTG Ziehm Solo
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.219
Los: LOT-0229
Titel: Zadanie nr 220
Beschreibung: Zadanie nr 220 - Dermatom
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.220
Los: LOT-0230
Titel: Zadanie nr 221
Beschreibung: Zadanie nr 221 - Zestaw do wideobronchoskopii i endobronchosonografii
Interne Kennung: ZP-0655-2026-zad.221