273469-2026 - Ergebnis
Polen – Antivirensoftwarepaket – ZP 8/26 Dostawa oprogramowania antywirusowego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP 8/26 Dostawa oprogramowania antywirusowego.
BeschreibungDostawa zbiorowego prawa do aktualizacji (subskrypcji na 36 miesięcy) oprogramowania antywirusowego „ESET Protect Elite” lub rozwiązania równoważnego, z rozszerzeniem z 280 do 510 stacji roboczych, serwerów i urządzeń mobilnych.
Vorherige Bekanntmachung108788-2026
Interne KennungZP 8/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa oprogramowania antywirusowego.