See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i budowa bazy operacyjno-serwisowej w porcie Ustka
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zaprojektowanie oraz wybudowanie bazy operacyjno-serwisowej w porcie Ustka
Interne Kennung: POST/BAL/CEO/BZ/00018/2024
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zaprojektowanie oraz wybudowanie bazy operacyjno-serwisowej w porcie Ustka.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji, dalej „Opcja”, polegającego na: Opcja 1. Realizacja Etapu II tj. zaprojektowanie i budowa Zaplecza budowy Morskich Farm Wiatrowych szczegółowo opisanego w PFU i OPZ. Opcja 2. Realizacja Etapu IV tj. zaprojektowanie i budowa Nabrzeża Rozewskiego oraz obudowy południowej Basenu Budowlanego szczegółowo opisane w PFU i OPZ. Opcja 3. Uzyskanie certyfikacji LEED na poziomie GOLD dla budynku biurowo-socjalnego. Opcja 4. Realizacja dodatkowych robót czerpalnych.