See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Turek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Turek, w tym: - wykonanie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie gminy Turek z następujących miejscowości: Albertów, Budy Słodkowskie, Cisew, Chlebów, Dzierżązna, Grabieniec, Kalinowa, Korytków, Kaczki Średnie, Kowale Księże, Obrębizna, Obrzębin, Pęcherzew, Szadów Księży, Szadów Pański, Słodków, Słodków Kolonia, Turkowice, Warenka, Wietchinin, Wrząca, Żuki, - dostarczanie worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na czas realizacji umowy dla nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy gminy Turek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym charakterystyka oraz przybliżona ilości worków do realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, tj. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Interne Kennung: GKI-GO.ZP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen