2. Verfahren
Verfahren
Titel: Psychologische keuringen WLS
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van psychologische keuringen conform de Wet Lokaal Spoor. Wettelijk ligt vast wie de instanties aanwijst die de keuring mogen uitvoeren. Voor het Amsterdamse lokaalspoor is dat de Vervoersregio Amsterdam. De beleidsregels van de VRA voor de WLS keuring stellen als eis dat de keuringsinstantie van de psychologische keuring door IL&T erkend is. plusminus 3350 keuringen over een periode van 8 jaar
Interne Kennung: 2026-16
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Betreft een Meervoudig Onderhandse Aanbestedingsprocedure waaraan maximaal 5 marktpartijen deelnemen
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1