See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi szkoleniowe dla uczniów szkół kształcenia zawodowego w ramach projektu „Kształcenie zawodowe na potrzeby Gospodarki 4.0 i Gospodarki Obiegu Zamkniętego”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja szkoleń dla uczniów szkół kształcenia zawodowego. Szkolenia są realizowane w ramach projektu „Kształcenie zawodowe na potrzeby Gospodarki 4.0 i Gospodarki Obiegu Zamkniętego”, nr FEPD.08.02-IZ.00-0005/24, dofinansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027 ze środków Europejskiego Funduszu Społeczny PLUS. Projekt jest realizowany przez Partnerstwo składające się z: • Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego – Partner Wiodący, • Białostocką Fundację Kształcenia Kadr, • Miasto Białystok, • Powiat Białostocki. Podczas realizacji zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do przestrzegania - w zakresie związanym z realizacją zamówienia - właściwych uregulowań prawnych Unii Europejskiej, w tym w szczególności zasad dotyczących kwalifikowalności wydatków, ochrony danych osobowych (RODO) oraz horyzontalnych zasad równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Zamówienie podzielone jest na 8 części, tj.: CZĘŚĆ I - uprawnienia elektryczne do 1kV oraz przeprowadzenie egzaminu umożliwiającego otrzymanie świadectwa kwalifikacyjnego E; CZĘŚĆ II - Kurs baristy z social media marketingiem kawiarni; CZĘŚĆ III - Florystyka ekologiczna - tworzenie kompozycji z poszanowaniem natury, zastosowaniem lokalnych i naturalnych materiałów; CZĘŚĆ IV - Kurs barmański z wykorzystaniem GOZ dla uczniów kształcenia zawodowego; CZĘŚĆ V - Programowanie w języku Java; CZĘŚĆ VI - Twinmotion- wizualizacja i animacja w czasie rzeczywistym poziom podstawowy; CZĘŚĆ VII - Potencjał GOZ dla firm i organizacji; CZĘŚĆ VIII - Wdrażanie modeli cyrkularnych w przedsiębiorstwie.
Vorherige Bekanntmachung: 29844-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Uprawnienia elektryczne do 1kV oraz przeprowadzenie egzaminu umożliwiającego otrzymanie świadectwa kwalifikacyjnego E
Beschreibung: Uprawnienia elektryczne do 1kV oraz przeprowadzenie egzaminu umożliwiającego otrzymanie świadectwa kwalifikacyjnego E
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Kurs baristy z social media marketingiem kawiarni
Beschreibung: Kurs baristy z social media marketingiem kawiarni
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Florystyka ekologiczna - tworzenie kompozycji z poszanowaniem natury, zastosowaniem lokalnych i naturalnych materiałów
Beschreibung: Florystyka ekologiczna - tworzenie kompozycji z poszanowaniem natury, zastosowaniem lokalnych i naturalnych materiałów
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Kurs barmański z wykorzystaniem GOZ dla uczniów kształcenia zawodowego
Beschreibung: Kurs barmański z wykorzystaniem GOZ dla uczniów kształcenia zawodowego
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Programowanie w języku Java
Beschreibung: Programowanie w języku Java
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Twinmotion- wizualizacja i animacja w czasie rzeczywistym poziom podstawowy
Beschreibung: Twinmotion- wizualizacja i animacja w czasie rzeczywistym poziom podstawowy
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Potencjał GOZ dla firm i organizacji
Beschreibung: Potencjał GOZ dla firm i organizacji
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Wdrażanie modeli cyrkularnych w przedsiębiorstwie
Beschreibung: Wdrażanie modeli cyrkularnych w przedsiębiorstwie
Interne Kennung: Część 8