2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług polegających na utrzymaniu Kompleksu Przyrodniczo – Edukacyjnego (Ogród Botaniczny oraz Zwierzyniec), znajdującego się na terenie miasta Zielona Góra
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na utrzymaniu Kompleksu Przyrodniczo-Edukacyjnego (Ogród Botaniczny oraz Zwierzyniec), znajdującego się na terenie miasta Zielona Góra. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia do obowiązków Wykonawcy należy m.in.: - Opieka nad zwierzętami, będącymi własnością Miasta Zielona Góra, wg wykazu: 1) surykatki (4 szt.), 2) urson amerykański (2 szt.), 3) lemury katta (6 szt.), 4) małpki kapucynki (3 szt.). - Dostawa (rozumiana jako udostępnienie przez Wykonawcę – właściciela zwierząt) i utrzymanie zwierząt, w tym: zakup i dostawa karmy odpowiedniej dla poszczególnych gatunków zwierząt wraz z bieżącym uzupełnianiem zapasów na 7 dni, obsługa weterynaryjna, polegająca na stałej opiece lekarskiej wszystkich zwierząt, obsługa boksów i wolier, Dostawa obejmuje zwierzęta wg wykazu: 1) Przeżuwacze z wyłączeniem krowy mlecznej, w ilości dostosowanej do wielkości wybiegu (3 - 4 szt.), 2) pawie (2 - 3 szt., odmiany białej oraz królewskiej), 3) drób ozdobny w ilości dostosowanej do wielkości wolier (4 - 7 szt.), 4) papugowate w ilości dostosowanej do wielkości wolier (8 - 13 szt.), 5) kozy miniaturki w ilości dostosowanej do wielkości wybiegu (3 - 4 szt.), 6) owce kameruńskie w ilości dostosowanej do wielkości wybiegu (2 - 3 szt.), 7) owce świniarki w ilości dostosowanej do wielkości wybiegu (2 – 3 szt.), 8) króliki - różne odmiany ozdobne, w ilości dostosowanej do wielkości woliery (5 - 7 szt.) - Utrzymanie terenu Kompleksu, w zakresie: utrzymania terenów zielonych, ciągów pieszych, elementów małej architektury oraz w zakresie istniejącej infrastruktury, - Usługi portierskie oraz prowadzenie punktu kasowego. Wszelkie działania Wykonawcy wykonywane w ramach realizacji Zamówienia winny mieć na celu: a) wykreowanie ponadlokalnej atrakcji rozrywkowo – edukacyjnej, b) poszerzanie oferty wypoczynku krótko-pobytowego dla mieszkańców regionu, w tym imprezy kulturalne i rozrywkowe (jarmarki, pokazy, wystawy, eventy, imprezy dla dzieci), c) wspieranie współpracy z sąsiednimi miastami w zakresie atrakcji edukacyjnej, rozrywkowej i wypoczynkowej; d) rozwój działalności Zwierzyńca w zakresie organizacji spotkań dla dzieci szkolnych i przedszkolnych, e) prowadzenie dla grup zorganizowanych zajęć edukacyjnych wśród zwierząt z uwzględnieniem interakcji. Zalecane jest przeprowadzenie wizji lokalnej obiektów objętych zamówieniem. Szczegółowy opis zamówienia zamieszczony jest w załączniku nr 11 pn. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ).
Interne Kennung: SWZ DZ.261.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77500000 Dienstleistungen von Tierzüchtern
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZ.261.1.2025