27367-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbieranie, transport oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych znajdujących się na terenie Miasta Raciąż, nieruchomości należących do zasobów Gminy Miasto Raciąż oraz koszy ulicznych z terenu Gminy Miasto Raciąż.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbieranie, transport oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych znajdujących się na terenie Miasta Raciąż, nieruchomości należących do zasobów Gminy Miasto Raciąż oraz koszy ulicznych z terenu Gminy Miasto Raciąż.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część 1 - Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Miasto Raciąż, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Część 2 - Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości należących do zasobów Gminy Miasto Raciąż oraz koszy ulicznych z terenu miasta Raciąża w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Zakres usług w ramach przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia Część 1 i 2.
Interne KennungKO.271.2.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Miasto Raciąż.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Miasto Raciąż, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Zakres usług w ramach przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania: a) wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, zgodnie z art. 9b ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, prowadzonego przez Burmistrza Miasta Raciąża, b) wpis do rejestru, o którym mowa w art. 49 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, w zakresie obejmującym minimum przedmiot zamówienia, c) bazy magazynowo - transportowej spełniającej wymagania Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 11 stycznia 2013r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości. Zamawiający zweryfikuje powyższe wymagania na etapie podpisania umowy, na podstawie prowadzonego wpisu oraz dokumentów przedstawionych przez Wykonawcę.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości należących do zasobów Gminy Miasto Raciąż oraz koszy ulicznych z terenu miasta Raciąża.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości należących do zasobów Gminy Miasto Raciąż oraz koszy ulicznych z terenu miasta Raciąża w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Zakres usług w ramach przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania: a) wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, zgodnie z art. 9b ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, prowadzonego przez Burmistrza Miasta Raciąża, b) wpis do rejestru, o którym mowa w art. 49 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, w zakresie obejmującym minimum przedmiot zamówienia, c) bazy magazynowo - transportowej spełniającej wymagania Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 11 stycznia 2013r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości. Zamawiający zweryfikuje powyższe wymagania na etapie podpisania umowy, na podstawie prowadzonego wpisu oraz dokumentów przedstawionych przez Wykonawcę.
Interne KennungCzęść 2