273688-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bekleidungszubehör – GŘ OL – Pletené zboží pro vězněné osoby (VZN)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGŘ OL – Pletené zboží pro vězněné osoby (VZN)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky (dále také „VZ“) je zajištění dílčího plnění – dodávek pleteného zboží (čepic s lemem, šál šedých a rukavic šedých) pro odsouzené osoby na základě uzavřené rámcové dohody na dobu 4 let od nabytí její účinnosti. RD uzavře zadavatel v souladu s § 132 odst. 3 písm. b) zákona s jedním vybraným dodavatelem, a to na dobu 4 let od uzavření RD, nebo do vyčerpání finančního limitu RD. Podpisy RD zajistí smluvní strany výhradně platným elektronickým podpisem oprávněného zástupce
Interne KennungVS-259704-5/ČJ-2024-800097-VERZAK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18420000 Bekleidungszubehör
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhradil možnost navýšení jednotkových cen zboží vzhledem k inflaci. Bližší podmínky aplikace vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, konkrétně v závazném návrhu rámcové dohody