See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego, specjalistycznego, jednorazowego oraz diagnostycznego wraz z akcesoriami.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu medycznego, specjalistycznego, jednorazowego oraz diagnostycznego wraz z akcesoriami. Przedmiot zamówienia został podzielony na 69 części 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: Główny kod CPV: 33140000-3 materiały medyczne; 3. Zamawiający informuje, że udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Niniejsze postępowanie obejmuje 69 niepodzielnych części, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do niniejszego SWZ, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 4. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna (obejmować wszystkie pozycje wymienione w ramach danej części) i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7, pkt 8
Vorherige Bekanntmachung: 708313-2025
Interne Kennung: NLZ. 2025.271.67
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Łyżki jednorazowe do posiadanego przez Zamawiającego wideolaryngoskopu C-MAC firmy Karl Storz
Beschreibung: Część 1 Łyżki jednorazowe do posiadanego przez Zamawiającego wideolaryngoskopu C-MAC firmy Karl Storz
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 Jednorazowe czujniki saturacji
Beschreibung: Część 9 Jednorazowe czujniki saturacji
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0034
Titel: Część 33 Materiały zużywalne do cytometru przepływowego FACS Lyric firmy Becton Dickinson, który to Zamawiający posiada na stanie
Beschreibung: Część 33 Materiały zużywalne do cytometru przepływowego FACS Lyric firmy Becton Dickinson, który to Zamawiający posiada na stanie
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0047
Titel: Część 46 Mata magnetyczna chirurgiczna; licznik igieł
Beschreibung: Część 46 Mata magnetyczna chirurgiczna; licznik igieł
Interne Kennung: Część 46
Los: LOT-0048
Titel: Część 47 Worki stomijne pediatryczne
Beschreibung: Część 47 Worki stomijne pediatryczne
Interne Kennung: Część 47
Los: LOT-0051
Titel: Część 50 Sterylne obłożenie do zabiegu PCNL
Beschreibung: Część 50 Sterylne obłożenie do zabiegu PCNL
Interne Kennung: Część 50